У податковій Рівненщини відбулися обшуки - вилучені кошти, ніхто не затриманий

Начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Рівненській області Дмитро Зайцев спростовує інформацію про затримання та одержання хабаря. Про це головний податківець області заявив під час брифінгу.

- Інформація, яка поширюється в Інтернет, вона не відповідає дійсності. Сьогодні до мене прийшли працівники відділу внутрішньої безпеки у Рівненській області й працівники Генеральної прокуратури. Вони пред'явили документи на проведення обшуків у приміщеннях головного управління і кабінетах керівництва. У мене були вилучені кошти, які були зі мною у сумці. Я здивований що пишуть ЗМІ про ті суми, які таи пишуть, і схемами, які там намальовані. Насправді ви добре знаєте, і ми це неодноразово коментували, хто і як впливає на відшкодування ПДВ. Ніякого хабаря тут не було, ніхто з працівників Головного управління ДФС не затриманий. Я дав покази, як керівник установи в якості свідка, - сказав на брифінгу Дмитро Зайцев.

Нагадаємо, що сьогодні вранці зсявилася інформація про людей у масках та зброєю біля приміщення Головного управління ДФС у Рівненській області vse.rv.ua/news/1474362465-u-podatkoviy-rivnenshchini-pracyuie-gpu-dmitro-zaycev-prosit-zhurnalistiv-ne

Коментарі

Сьогодні був щиро здивований і обурений. Виявляється, у Києві досі (!) існує проспект Науки! Куди дивиться влада? Куди дивиться Інститут національної пам'яті? Доки мапу Києва прикрашатимуть рудименти радянської епохи? Я думав, що саме поняття "наука" викорінено з свідомості вільних людей, а тут - цілий проспект!!!

Зайцев помню як тебе Сидорук у розпал революції водив за руку хотів призначити головою СБУ, але не зрослося і ти став головою ДФС, грошей ти завіз тоді чимало , а зараз Чугуніков за певну суму порішунькав тобі волю. Для мене ти корупціонер номер 1 у області !!!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.