Двоє людей на Рівненщині потрапили до реанімації через ботулізм

Захворіли мешканці Березнівського району 17 та 20 років. У них двоїлося в очах, були утруднене ковтання, м’язева слабкість, порушення мови.  Повідомляє РадіоТрек

Обох хворих поклали в реанімацію Березнівської районної лікарні, ввели їм протиботулінічну сироватку. Як наслідок - стан хворих покращився.

Як з'ясувалося, вони захворіли через вживання домашніх тушонок зі свинини та качок. 

До речі, на Рівненщині вже зафіксовано цього року 8 випадків ботулізму. Для порівняння: торік за весь рік було 5.

Як не захворіти на ботулізм - розповідає лікар-епідеміолог  Рівненського обласного лабораторного центру Міністрерства охорони здоров'я Л.Грицюта: 

Під час забою худоби і птиці в домашніх умовах не допускайте контакту м'яса з землею та вмістом  кишківника. Дотримуйтеся технології стерилізації продуктів при консервуванні, особливо це стосується м'ясних та рибних консерв.  Консервовану продукцію зберігайте в холодних  приміщеннях. Перед  вживанням продуктів домашнього консервування  прогрійте їх, відкривши банку,  до 100 градусів  протягом 30 хвилин. Фрукти,овочі і гриби ретельно мийте від бруду  перед консервуванням. Не використовуйте в їжу консерви, в яких здулася кришка. Не купуйте консерви  домашнього приготування та на стихійних ринках.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.