Екологи Рівненщини: потрібно змінити суму штрафів

Директор Рівненського  обласного центру з гідрометеорології Богдан Масовець розповів, що в області наявні численні факти порушення екології – як зі сторони підприємств, так і звичайних мешканців. Повідомляє офіційний сайт Рівненської ОДА

Так, з початку вересня через спалювання листя та сміття, жителі Рівненщини страждали через задимлення. Після аналізів фахівці зафіксували перевищення вмісту небезпечних речовин у повітрі.

Не краща ситуація із чистотою водойм Рівненщини. Зокрема, через злив нечистот значно погіршився стан річки Устя та Басівкутського озера. Тим часом з кожним роком водойми області стають все більш бруднішими – як річки та озера, так і приватні криниці.

Окрім недобросовісних громадян, на Рівненщині є й підприємства, котрі недотримуються екологічного законодавства та не зважають на безпеку для здоров’я людей. Тому підприємцям порадили активніше працювати над екологізацією виробництва.

Екологи переконані, що порушення екологічного законодавства й далі будуть численним, якщо не змінити суму штрафів. Адже нині вони є надзвичайно малими – від 85 гривень.

Тож екологи планують ініціювати збільшення розмірів штрафів за забруднення довкілля та закликали усіх – долучитись до формування екологічної культури наших людей.

 

Коментарі

Це все дрібниці порівняно з Азотом. Вчора мав можливість подивитись як ця "хімічна зброя ", несе свої смертоносні клуби викідів на Рівне, просто жах і страх за майбутнє дітей...
Не забуваємо про більше 1000 кубів артезіанської води, викачаної з надр землі і розбавленої фосфогіпсом скинуті у річку Горинь...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.