В Рівненській області добудовують школу за 20 млн. грн.

Олексій Муляренко під час робочої поїздки у Сарненський район ознайомився із ходом будівництва школи у селі Тинне. Про це повідомляє офіційний сайт Рівненської ОДА

Першу чергу будівництва було здано ще у 2010 році. Це дозволило забезпечити освітою майже вісімсот школярів. Проте нині навчання проходить у дві зміни. Тому до кінця цього року заплановано здати в експлуатацію другу чергу будівництва. Його загальна площа становить майже 6 тисяч квадратів.

«Тинне – одне з найбільших сіл Рівненської області, до того ж з високою народжуваністю. Кількість школярів тут постійно зростає, тому дітям необхідно забезпечити доступ до якісної освіти. Добудова закладу дасть можливість забезпечити комфортні умови для навчання більше 1000 сільських дітей», - зазначив голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

У новозбудованому приміщенні планується розмістити  спортивну та актову зали, їдальню, майстерні та 12 класних кімнат для першачків. Проте найголовніше – це дозволить школярам навчатися в одну зміну. Водночас, за словами освітян, це дозволить звільнити приміщення дошкільного закладу, де наразі проводяться заняття для першокласників. Загалом на будівництво школи спрямовано 20 мільйонів гривень, з яких більше 16-ти – з державного бюджету.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.