В міській лікарні Рівного нове обладнання

20 вересня 2016 року в Центральній міській лікарній м. Рівного презентували дороговартісне медичне обладнання. Це сучасний рентген апарат - електронно-оптичний перетворювач. На новопридбаний апарат з міського бюджету виділили три з половиною мільйони гривень. Аналогів такого апарату в Рівному досі не було. Повідомляє прес-центр Рівненської міської ради

 Зі слів завідувача відділенням траматології міської лікарні Валентина Нарсії - Рентген апарат дозволяє контролювати роботу лікаря-травматолога під час операції. Раніше використовували прості аналогові рентгенапарати. Коли під час операції проводилась рентгенотерапія, то рентгентехнік ішов у рентгенологічне відділення, проявляв там плівку і приносив її назад в операційну. Це займало час. Хворий перебував у наркозі, ми стояли і чекали. А цей апарат дозволяє уникнути всіх цих затримок і просто під час операції робити безпосередній рентген-контроль у динаміці. Використання нового апарата дозволить зменшити травматичність операцій та скоротить їхню тривалість.

Рентген апарат має потужні характеристики. Він дозволить використовувати не тільки так званий кістковий режим, а й судинний. Тому  його зможуть використовувати під час операцій не лише травматологи, а нейрохірурги, хірурги, судинні хірурги та кардіологи.

 

 

Коментарі

З міського бюджету виділили три з половиною мільйони гривень. І ще два рази стільки здеруть з хворих. Лікування в лікарні починається з благодійних внесків, всі ж про це знають і всім добре. Також бажаю всім міцного здоров'я і в лікарню не потрапляти!

А скільки буде коштувати операція з використанням такого апарату для хворих ,коли за МРТ в цій лікарні треба платити 660 гривень,для чого і куди йдуть благодійні внески?Бажаю всім міцного здоров'я!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.