Рівненського сепаратиста викрила СБУ

Мешканця Рівного, який розповсюджував листівки фейкового псевдоутворення «поліська народна республіка», викрили співробітники Служби безпеки України. Повідомляє прес-група УСБУ в Рівненській області

У листівках, які зловмисник намагався розповсюдити серед жителів північних районів Рівненської області, були заклики щодо ліквідації Української державності, створення на території України незалежного державного утворення т.зв. «ПНР», організації масових заворушень.

Слідчим відділом Управління СБ України у Рівненській області відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 та ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України. Сепаратисту повідомлено про підозру, вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

 

Коментарі

оце прикол! Взагалі то Поліську Народну Республіку придумав я щоб троллити Крівошеєва та провокувати на віртуальнний срач, але бачу що ідея так прийшлася жителям північних районів що вонаа тепер живе в їх серцях. Я приємно враженний.. Хтозна можливо одного і таки виникне ця держава, де полішуки будуть жити як арабські шейхи бо бурштин вже не будуть в них відбирати заїзжі гастроери бандюки з Вінниці (Продівус та ін), та ментівська шваль з Києва. Полішуки зможуть жити по своїх одвічних законах та понятіях. Всетааки буде приємно знати що ти є автором якось держави. І портал ВСЕ став першою площадкою де прозвучала ця ідея. Пишаю. Хлопці не бійтеся вордулак з СБУ їм треба одне - вас пограбувати і відібрати бурштин та ліс і поставити вас на счетчік! Ваша земя - ваші порядки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.