Прес-службу Рівненської поліції очолюватиме новий керівник

Сьогодні, 26 вересня, особовому складу ГУНП в Рівненській області представили начальника відділу комунікації — Галину Сернівку. Повідомляє ГУНП в Рівненській області

Галина Сернівка родом із м. Мукачево Закарпатської області. Закінчила факультет журналістики Ужгородського національного університету. Працювала на ТРК «Тиса-1», власним кореспондентом телеканалу «СТБ» у Закарпатській області. У грудні 2015 року очолила відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області. Відповідно до наказу від 26 вересня 2016 року Галина Сернівка переведена для подальшого проходження служби на посаді начальника відділу комунікації ГУНП в Рівненській області.

У серпні-жовтні 2014 року Галина Сернівка у складі добровольчого батальйону Нацгвардії перебувала у зоні АТО, зокрема у Дебальцево.

 

Коментарі

свою перевірену смоктучку викликав:((

Ну ви знаєте , дивлячись на цю місцеву прес службу , то складається враження що одна алкашня

Наступне ментярське кодло привалило на Рівненщину щоб покращити своє житлове і майнове становище! Нічого в цій державі не змінюється - одні клоуни пішли, другі прийшли ! Шановний, Князєв, у нас нарівненщині не гірші спеціалісти від закарпатських шльондр!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.