Як рівняни на ярмарок за продуктами ходили

Минулої суботи в Рівному на вулиці Набережна відбувся перший суботній ярмарок на якому близько 70 селянських господарств Рівненщини хвасталися своєю продукцією

Картоплю на ярмарку продавали по 2,5 гривні за кілограм, капусту – по 3, а цибулю – за 4 гривні. Мішок цукру на ярмарку можна було придбати за  630 гривень. Кілограм гречаної крупи купували за 25 гривень, борошно – за 7,5.  

Вистачало на ярмарку м’ясної та рибної продукції, а також саджанців. Розкуповували мешканці Рівненщини також яйця, мед та консервацію.  Переробні та харчові підприємства, а також підприємства облспоживспілки реалізовували молочну та консервовану продукцію за цінами виробника.

Свою продукцію постачали фермери з усіх районів, були представлені більше десятка переробних підприємств та 6 підприємств облспоживспілки. Найбільш активну участь у ярмарку прийняли фермери Гощанського, Дубенського, Млинівського та Рівненського районів.

Сезон ярмарків продовжується. Наступні  відбудуться  у жовтні – 8 числа знову на вулиці Набережній, а 22 – на Князя Романа.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.