Цирк на воді «Рів’єра» розважав дітей Рівного

24 вересня відбулася грандіозна вистава європейського цирку на воді "Рів'єра", одного з кращих пересувних цирків України, з новою захоплюючою програмою « Острів Скарбів ». Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Завдяки запрошенням, які безкоштовно надала адміністрація цирку Рівненським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді до перегляду шоу – програми було залучено дітей із сімей загиблих учасників АТО, дітей героїв Небесної Сотні, дітей які приїхали зі сходу, дітей із сімей які перебувають у складних життєвих обставинах.

82 дитини разом із батьками отримали неймовірні враження від лазерного та вогняного шоу, шоу фонтанів, тетралізованих постановок з трюками, 20 видів дресированих тварин, кумедного клоуна Дімона, а справжні пірати Карибського моря віднесли нас у світ золотих піратських часів. Разом з ними глядачі мандрували найцікавішими куточками земної кулі. Сучасний звук і освітлення, два величезні екрани, на яких йде трансляція програми, сцена оточена водою і артисти – професіонали – все це створює 3D ефект і занурює глядача в атмосферу пригод.

 

Коментарі

ДЖИНСА!!!!!!!!!!!!!!
Де позначка "На правах реклами"?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.