«Розумні» зупинки запрацювали в Рівному

Вчора, 27 вересня, в Рівному урочисто відкрили "Розумні" зупинки. Вони обладнані за європейськими стандартами: електронне табло з інформацією про рух громадського транспорту, безкоштовний wi-fi та роз'єми для підзарядки електронних пристроїв. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Електронне табло синхронізовано з системою "Дозор", яка в режимі он-лайн відслідковує рух громадського транспорту Рівного. Всі тролейбуси та понад три сотні маршрутних таксі міста обладнані  GPS - трекерами.

Міський голова Рівного Володимир Хомко зауважив, що на "розумні"зупинки з міської скарбниці не витратили ні копійки, все це - приватні інвестиції.  До слова, вартість однієї такої зупинки близько 130 тисяч гривень. Наступного року в Рівному міський голова обіцяє встановити ще десять таких розумних зупинок.

Місце розташування майбутніх зупинок визначатимуть за допомогою мешканців міста, останніх Володимир Хомко закликав звертатися з відповідними пропозиціями. Зауважимо, що пріоритетне місце в плані встановлення "Розумних" зупинок отримає той варіант, який матиме потужнішу підтримку серед населення.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.