Поліція затримала змовника нападу на спонсора рівненського "Вереса"

У Київській області затримали банду, причетну до замаху на власника Львівського холодокомбінату Богдана Копитка. Про це на брифінгу заявив заступник голови Нацполіції Вадим Троян, повідомляє іннтернет-сайт Цензор.НЕТ.

"Нами вчора був сам замовник цього злочину. Ця група спланувала свій злочин за два місяці до того, як його здійснити. Сам замовник зустрівся з організатором, запитав, чи можеш ти скоїти такий злочин, чи можеш ти ліквідувати таку людину. Вони домовилися про суму в 2,6 млн грн. Організатор узяв із собою ще трьох осіб, розподілили між ними ролі. За два місяці до того, як по цій трасі клали асфальт, вони заклали фугас", - заявив заступник голови Нацполіції Вадим Троян.

"Вони найняли одного з охоронців. Він сповістив про те, чим і коли буде користуватися бізнесмен. Вийшовши вперше на злочин, вони не змогли його здійснити, тому що бізнесмен не прилетів з іншої держави. Вони його перенесли. Розподілили ролі між собою так. Організатор працював із кулеметом, у другого - РПГ-26. Він повинен був другий автомобіль із РПГ підірвати. Ще два злочинці, яких ми затримали, вели вогонь з автоматів по автомобілю", - додав він.

Нагадаємо, що 29 серпня, близько 10:30, на Львівщині внаслідок вибуху автомобіля загинуло троє охоронців голови львівського підприємства. Ще один зазнав поранень. Бізнесмен, який їхав в іншому автомобілі ззаду, не постраждав. Як попередньо встановили правоохоронці, вибуховий пристрій був закладений під дорожнє покриття. Його приведено в дію дистанційно, після чого авто було обстріляно з автоматичної зброї.

Львівський холодокомбінат - власник торговельної марки «Лімо» і є одним з головних спонсорів рівненського «Вереса». Також Львівський холодокомбінат є співвласником (разом з Народним клубом «Верес») товариства з обмеженою відповідальністю Футбольний клуб «Верес».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.