Губернатор Рівненщини заклав капсулу часу в фундамент нової школи

Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко заклав символічну капсулу часу у будівництво нової школи у селі Пісків Костопільського району. Повідомляє офіційний сайт Рівненської ОДА

«Декілька місяців тому, перебуваючи на Костопільщині, я пообіцяв, що в селі Пісків нарешті буде розпочато будівництво нової школи. Завдяки активній позиції обласної та районної влади, за підтримки депутатів, спільними зусиллями вдалося владнати усі негаразди із землею і віднайти кошти. В цьому році на будівництво виділено більше 16 мільйонів», - відзначив під час урочистостей Олексій Муляренко.

У майбутній школі буде навчатись 226 учнів Пісківської об’єднаної територіальної громади.

Планується збудувати новий двоповерховий заклад разом із актовою залою, а також спортивним ядром – стадіоном та спортзалом. До кінця 2016 року запроектовано звести стіни, покрівлю, частково виконати зовнішні інженерні мережі.

«У рік відзначення 25-річчя незалежності України втілено велику мрію Пісківської громади. Освячено місце під будівництво нового приміщення школи. Ми впевнені, що ви, наші нащадки, живете у європейській Україні, де панує добробут, мир та спокій. Віримо, що ви продовжуєте славні звичаї і традиції нашого народу...», - таке послання нащадкам заклали у капсулу і зацементували у фундаменті освітнього закладу. 

В урочистій події також взяли участь перший заступник голови облради Олександр Корнійчук, голова райдержадміністрації Олександр Середа, керівник райради Сергій Ткачук, народні та обласні депутати, освітяни, мешканці громади.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.