Ректор «Острозької академії» отримав відзнаку від Порошенка

Відзнаку Президента України - ювілейну медаль «25 років незалежності України» (відповідно до Указу Президента України № 336 від 19 серпня 2016 року) за особисті заслуги у становленні незалежної України, сумлінне та бездоганне служіння українському народу, отримав ректор Національно університету «Острозька академія» , професор, Герой України Ігор Пасічник. Про це повідомляє освітній портал «Педагогічна преса».

Вручила відзнаку Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич 29 вересня в залі Колегії МОН. Такою відзнакою було нагороджено ще дев’ятеро освітян.

«Нині наша освіта на порозі нових перетворень, бо нам треба рухатись уперед, більше зважаючи на те, що 2 роки тому ми пережили справді тектонічні зрушення у суспільстві. Звісно, система освіти повинна  випереджати суспільство, повинна рухати його як локомотив. Саме тому я дуже рада зустрічі з вами, адже це не лише можливість провести нагородження, а й поспілкуватися з провідними діячами в нашій галузі»,  – звернулась до освітян Лілія Гриневич.

 

 

Коментарі

Дуже дивний вчино зі сторони Президента. Адже загальновідомо що під час Майдану, вищезгаданий ректор відкрито підтримував кривавий режим Януковича, і під загрозую виключення заороняв своїм студентам приймати участь у Майдані. Тепер же він отримує нагороди.. Як це розуміти?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.