"Сили Добра" - презентували в Рівному збірку нових пісень.

Сьогодні в Рівному, відбулась презентація збірки пісень "СИЛИ ДОБРА" автор, композитор та виконавець Христина Панасюк. Серед тих хто прийшов на презентацію, можна було побачити учнів та вчителів, бійців та волонтерів, навіть поліція, довго не наважувалась спуститись по сходах бібліотеки, щоб не заважати під час виконання пісень.

Для пересічного рівнянина, важко описати словами, що значать пісні Христини для бійців та волонтерів тих, кому, патріотизм є не гучним словом одягнутим у вишиванку, а ділом кожного дня. Її знає обмежено коло тих, кому пощастило народитись з нею в одному місті, та знає практично кожен боєць, що оберігає наш з вами спокій.

Христина Панасюк - автор, чиї пісні можна почути по всій лінії фронту. Виконавиця, яка з гітарою співала практично у кожному наметі на лінії того ж фронту. Композитор — музика якої, лунала в тисячах навушників, що слухали бійці та волонтери. Відео з її творчістю, мають понад 10 мільйонів переглядів на YOUTUBE. Саме на її пісні незнайомі хлопці та дівчата монтують відео та викладають в інтернет.

На презентації, ті хто прийшов, слухали пісні, гості виходили з словами про Христину. Леонід Гринбокий (батько Христини) — "Коли виклали роботи Христини в інтернет, вони одразу, почали набирати популярність, разом з вдячністю, почалась і хвиля багнюки, звідти (“за поребріка”), я одразу зателефонував їй, кажу: Дитина ти робиш правильну справу, якщо їх так викручує."

Олександр Гребенюк (волонтер організації “ДАР”) - "Напевно не можна описати, як важливі пісні Христини. Вона вміє донести те, що болить. Один солдат, може вистрілити один набій, а уявіть скільки ворогів, можуть викосити її пісні. І вони викошують, наповал. Водночас, просто уявіть, як ці пісні підтримують бійців в окопах."

Тарас Козлишин (боєць батальйону ОУН) — "Ви навіть не уявляєте, як дебелі чоловіки, чекають на цю тендітну дівчинку! Я воюючи під Пісками, довго шукав земляків, землячество там, дуже допомагало, морально підтримувало. І одного разу я знайомлюсь з Христинкою через інтернет, а на той час вже багато друзів, знайомих, волонтерів тих, хто пов'язаний з фронтом, вже встигли пофоткатись з нею, а я ні. Пишу: “Давай зустрінемось, я твій земляк, багато з тобою вже познайомились, а ще земляки називаємся!” Зустрілись у Львові. Як вам пояснити, як чекають її виступів, як про неї відзиваються. Тут чув, що Христина виступала за такими зірками в Києві на такій сцені... Неправда - це ті співаки виступали з Такою Зіркою як Наша Христинка."

Тарас Максименко (начальник відділу культури міста) —" Христина — це величезна цінність для міста, це наш скарб. Нам потрібно більше ознайомлювати рівнян з її творчістю. І ми це будемо робити. Потрібно організувати повноцінний концерт, з нормальним просуванням та рекламою, ми максимально долучимось до організації цього заходу, адже це Гордість Нашого Міста."

Сама презентація збірки, пройшла у формі теплої зустрічі, показувались відео, розповідалось про Христину, згодом вона, як завжди взяла до руки гітару та проспівала декілька пісень, що ввійшли до нового альбому. І водночас, коли про неї говорили, сама виконавиця скромно стояла в стороні й складалось враження, що боїться дихати. Гості слухали та дякували, оператори бігали один поперед одного, шукаючи зручніший ракурс, журналісти щось записували. Люди дякували.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.