Рівняни знову можуть вступати до Народного клубу "Верес"

Народний Клуб «Верес» відсьогодні поновив реєстрацію членів. Вступити до великої червоно-чорної родини можна, заплативши сезонний внесок – 200 грн. Про це повідомляє офіційний сайт НК «Верес».

Членство у клубі – це не лише можливість впливати на його життєві процеси, брати участь у загальних зборах, це також право купувати квитки та абонементи на домашні матчі футбольної команди за півціни; а ще – долучатися до програми лояльності «Я люблю «Верес», в рамках якої майже сотня місцевих закладів харчування, торгівлі, побуту, медицини, індустрії краси та розваг надають знижки; шанс брати участь у розіграшах та інших акціях від Народного Клубу.

– Чому так довго не поновлювали вступ? Одна з причин – у нас відбулися структурні зміни. Було створено Товариство з обмеженою відповідальністю, засновниками якого стали Громадська Спілка «Рівненський футбольний клуб «Верес-Рівне» та Львівський холодокомбінат, - пояснив під час прес-конференції президент НК «Верес» Олексій Хахльов. – Інша причина - це проблема з базою членів Народного Клубу. У нас не було належного програмного забезпечення.  
Нагадаємо, до сьогодні членами НК «Верес» було 3728 осіб. Усі вони склали «Серце «Вереса», отримавши право довічного безкоштовного членства. Першу картку нового зразка з номером А 03729 отримає головний тренер НК «Верес» Володимир Мазяр, який, нагадаємо, народився у пологовому будинку міста Острог.

Отримати членську картку можна у вже звичних для вболівальників місцях:

- Верес Place (пн-пт – 10:00-20:00, сб – 10:00-19:00, нд – 10:00-17:00);

- «Злата Плаза», 2-й поверх (пн-пт – 12:00-20:00, сб-нд – 14:00-19:00);

- Стадіон «Авангард» (у день матчу – за 4 години до початку гри, і під час гри).

Для того, щоб стати членом клубу необхідно заповнити анкету; показати документ, що підтверджує факт того, що людина народилася чи прописана на Рівненщині; заплатити 200 грн. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.