Центр україно-грузинської дружби запрацював у Рівному

За словами керівника ГО «Сакартвело» Руслана Толордави, на базі Центру проводитимуть курси з вивчення грузинської мови, танців і пісень, національних традицій та звичаїв, проводитимуть майстер-класи з приготування грузинських страв, працюватиме недільна школа. Також центр сприятиме у налагоджені конструктивної співпраці між бізнесменами обох країн та  допомагатиме туристам відвідати Грузію. Повідомляє сайт Рівненської ОДА

Заходи з нагоди офіційного відкриття Центру відвідали посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, Генеральний секретар за демократію та економічний розвиток Алтай Єфєндієв, представники діаспор з Рівного та інших українських міст, бізнесмени.

Як зазначив посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, з відкриттям Центру україно-грузинської дружби у Рівному відкриваються нові можливості та перспективи.  «Такі грузинські культурні осередки в Україні уже функціонують. Важливо, що нарешті центр відкривається і в Рівному. Зв’язки між нашими народами стають тіснішими», - відмітив Міхеїл Уклеба. 

Підтримав ініціативу відкриття Центру заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко.

«Грузія – країна, духовно близька для українців. Надіюся, що надалі наша співпраця розвиватиметься, будуть впроваджені спільні проекти, підписані контракти у різних сферах», - наголосив Ігор Тимошенко.

Також під час презентації звучали національні пісні. Майстерність грузинів відобразила виставка народних ремесел. Мальовничі краєвиди Грузії було представлено на фотовиставці. А також присутні скуштували традиційні страви та грузинське вино.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.