Як влада Рівного піклується про безпритульних тварин

З метою гуманного поводження з бездоглядними тваринами  під час їх транспортування   в Цент стерилізації  КАТП 1728, за кошти міського бюджету було придбано 2 сучасні клітки фірми «Savic». Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

Крім того, для забезпечення безпеки ловця  під час відлову агресивних тварин, в тому числі з підозрою на сказ, куплено  спеціальний захисний костюм (нарукавники, наколінники).    

 

 

Коментарі

місто у полоні бродячих псів!!! зграї по 30-50 диких тварин нападають на перехожих, особливо на дітей що повертаються зі школи. ВСІМ БАЙДУЖЕ!! якесь замкнене коло, влада каже що собак відстрілювати закон забороняє, а на притулок грошей немає (я думаю за часів такої економісної скрути витрачати гроші на притуок це взагалі дурість). От і виходить що ніхто нічого не робить, а собаки тим часом плодятся. Також собак пригодовують психічно хворі одинокі бабусі яким нічим на пенсії занятися. Пора вже орнанізовуватися і самим проводити відстріл цих псів. Доречі в лікарнях міста вже немає протисказової вакцини. Так що проблема стоїть дуже гостро.

Про людей краще б піклувались за кошти міського бюджету. А про тварин нехай Лосік інші хворі на голову піклуються - за свої власні.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.