У Рівному затримали російського шпигуна

У Рівному затримано агента головного розвідувального управління генерального штабу збройних сил Російської Федерації. Про це повідомляє інтернет-сайт «Українська правда» з посиланням на інформацію Служби безпеки України. 

–  Шпигун – громадянин України, який постійно проживає в Росії - мав завербувати одного із старших офіцерів штабу Сухопутних військ ЗСУ. За передачу документів з грифом "таємно" та "цілком таємно", що стосуються бойової підготовки, озброєння, мобілізаційного розгортання та військового співробітництва ЗСУ з іноземними партнерами, агент ГРУ мав запропонувати українському офіцеру та його родині російське громадянство, а також гроші. - повідомили у Службі безпеки.

За даними СБУ, сума залежала від актуальності та важливості військових секретів.

– Український військовослужбовець, отримавши пропозицію про співпрацю з російськими спецслужбами, звернувся до СБУ.  7 жовтня російський шпигун в’їхав в Україну для отримання таємних документів, над якими вже "попрацювали" оперативники української спецслужби. Наступного дня він був затриманий співробітниками СБУ "на гарячому" під час одержання "флешки" з дезінформацією, яку вважав таємними документами військового характеру. - йдеться у повідомленні. 

Також встановлено, що куратором шпигуна був співробітник ФСБ РФ Олександр Ілюхін.

Коментарі

чергова театральна постановка від СБУ типу імітація роботи. Насправді ФСБ вже давним давно відомі всі українські секрети. Робота військоматів не змінилася з раянських часів, так само як струтура армії, озброєння і тд .. вся ця інформація ще з радянських часів лежить в Москві. За незалежної україни на озброєння не було прийнято нічого нового, а всі типу секретні документи отримал гриф секретності ще за часів СССР. СБУ просто імітує роботу і робить весь цей спектакль. Ба навіть більше СБУ працює на Москву, покриваючи старих КГБістів, не даючи історикам доступу до архівів УПА і репресивних органів. Згадайте що Кримські, Донецькі, та Луганські СБУщники у повному складі першими перейшли на сторону ворога. І ви ще віритещо СБУ шукає якихось там шпигунів? То тепер можете ще згадати про Службу Зовнішньої Розвідки України.

Це я вам заявляю як злісний агент Кремля, та клієнт Сбєрбанку з 1982р.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.