В Рівному відбудеться вечірка «Емоційна Мафія в «Servante»

Якщо вам конче потрібні яскраві позитивні емоції та враження, тоді вам до нас! Тренінговий Центр "Лотос-Інвест" організовує емоційно-феєричну мафію у містичному аntiq-bar "Servante".
Тут ви зможете не тільки поринути у світ мафії минулого століття, а й продегустувати фірмові наливки – комплімент від закладу, а також елітний алкоголь та страви.
Вірите, що мрії збуваються? Потріть замок дверей таємничого антикварного Серванту, і Ваші потаємні бажання стануть реальністю.
Запрошуємо всіх прийти, дотримавшись дрес-коду «Містика минулого століття». Мотивація – несподівані оригінальні призи за найкращий жіночий та найкращий чоловічий дрес-код.
Кількість учасників - 12 осіб. Перевага буде надаватись тим, хто зареєструється і попередньо сплатить реєстраційний внесок*.
Вартість участі при попередній оплаті - 100 грн., в день проведення - 150 грн.
Доступні різні варіанти оплати: готівка, безготівковий розрахунок на карту Приватбанку.
* Якщо Ви здійснили оплату внеску, але з поважних причин (хвороба, термінове відрядження, інші форс-мажорні обставини), або повідомили нас про Вашу відсутність на вечірці за 24 години до початку заходу, ми повернемо Вам всі сплачені Вами кошти.
Якщо Ви сплатили за участь у вечірці і не з’явились на неї без поважних причин, або повідомили нас пізніше ніж за 24 години, ми повертаємо Вам 50% сплачених коштів. Просимо віднестись до такої умови з розумінням, оскільки все, що ми робимо, спрямоване на те, щоб наші з Вами відносини були довготривалими, взаємовигідними та приємними.
Місце проведення: аntique-bar "Servante"
м. Рівне, вул. Проспект Миру, 9, (поблизу фонтану).
Дата проведення 12.10.2016, початок о 19:00.
Реєстрація за тел. (067)3621131

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.