На Рівненщині в трьох об’єднаних громадах будуть вибори

ЦВК оголосила на 18 грудня 2016-го вибори в трьох  об’єднаних територіальних громадах Рівненщини – Млинівській, Острожецькій та Деражненській. Про це повідомляє сайт Рівненської ОДА з посланням на проект ПУЛЬС Асоціації міст України

У Млинівську громаду об’єднаються 12 навколишніх сільських та селищних рад – Млинівська, Берегівська, Владиславівська, Добрятинська, Довгошиївська, Кораблищенська,Малодорогостаївська, Перемилівська, Пугачівська, Пітушківська, Посниківська, та Привітненська. До Острожецької громади Млинівського району, увійдуть 6 сільських рад – Острожецька, Малинська, Певжівська, Новосілківська, Радянська(Пяннє), Уїздівська. Деражненська громада Костопільського району,  об’єднала 3 сільські ради -  Деражненську, Дюксинську, Постійненську.

Водночас Комісія відмовила у проведені виборів Демидівській об’єднаній громаді, котра формується з рад різних районів, а також у Бокіймівській, де відбуваються проміжні вибори голів рад.

Нагадаємо, раніше ЦВК призначила на 11 грудня вибори у Боремельськійоб’єднаній територіальній громаді.

Загалом Перспективний планом формування територій громад Рівненщини передбачено утворення 61-єї об’єднаної територіальної громади. В області утворено 20 ОТГ, у 14 з яких вже проведено перші місцеві вибори.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.