Віртуальна реальність в КТС!

Усім нам, принаймні більшості, притаманно проводити час в альтернативній реальності. Робимо ми це по-різному: хтось читає книги, хтось слухає музику, інші полюбляють фільми про міжгалактичні війни космітів чи Середзем'я хобітів. А хтось банально купує елітний, і не дуже, алкоголь ;)

Шолом віртуальної реальності HTC vive - це є найіноваційніший продукт, який тільки з'являється на українському ринку. Та ми вже його маємо! Новий рівень відчуттів та унікальна можливість, одним із перших в Україні, протестувати реалістичну взаємодію з віртуальним світом! Усе це можна спробувати у КТС!

Як це працює, і чому це найкрутіший шолом віртуальної реальності на сьогодні?

Найголовнішим з усього вище написаного тексту - в цьому шолом можна, і просто необхідно рухатись, ходити, пригинатись, повертатись, ухилятись… тобто абсолютно реально взаємодіяти із віртуальним світом.

Шолом HTC Vive являє собою VR-гарнітуру (така от нова назва для нового гаджета), всередині якого вбудовані два дисплеї з роздільною здатністю 1200x1080 пікселів та частотою оновлення 90 к/сек. Для взаємодії з віртуальним світом, для знищення почвар - мечами, пістолетами, луками та іншими інструментами покарання ворогів, використовуються не банальний джойстик чи клавіатура + Мишка, а рукоятки/контролери з кнопками та сенсорною панеллю, що через 3-5 хв - стають по відчуттям - продовженням руки.

Перше враження від HTC Vive - це повне занурення у віртуальний простір, ти просто забуваєш про реальність та повністю поринаєш в гру. Каталог ігор для такої свіжої IT-новинки вражає: і можете постріляти в Raw Data, опуститися на дно океану в The Blu, побігати по горам, побувати у кімнаті чаклуна, на заводі роботів в The Lab, та постріляти з лука в орків з Trickster. 

Любителям пригод та подорожей, які по тій чи іншій причині не змогли відправитися у тур класичними методами, зможуть це зробити у віртуальний спосіб. Неонові вогні Лас Вегаса, велич та дух консерватизму Лондона, романтика Парижу, нескінченні пляжі Австралійського континенту, або ж самісіньке дно океану - усе це доступно вже сьогодні. 

Полюбляєте кіно? І тут HTC vive дозволить вам не лише побачити, а й з головою зануритися та ледь не стати частиною тих подій, які ще вчора ви могли спостерігати лише з кіноекранів.

При попередньому замовленні НТС vive - привеземо  шолом і вам!

Доторкніться до нереального! Одним словом - приходьте в КТС та дивуйтеся!

Компанія КТС - найбільша мережа комп'ютерної та цифрової техніки в  Західній Україні. На полицях магазинів та в інтернет-магазині www.ktc.uа  ви завжди знайдете найсвіжіші новинки ринку IT. Ми прагнемо дати вам можливість дізнатись про це першими, прийти на магазин спробувати, потестити, замовити.. та й взагалі - бути ближчими  разом до цифрового майбутнього!

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.