Рівненський аеропорт відправить перший літак до Єгипту – 19 жовтня

Вже цього тижня представники туроператора TPG та перевізник BRAWO AIRWAYS підпишуть угоду з Рівненським аеропортом про старт чергової чартерної програми до Єгипту. Про це повідомляє сайт Рівненської ОДА

Представники туроператора планують, що чартерна програма діятиме до весни 2017 року та передбачатиме по два рейси до Єгипту щотижня. Зокрема, з рівненського аеропорту літаки літатимуть до Хургади та Шарм-ель-Шейху.

«Вже цього тижня представники туроператора та аеропорту мають підписати угоду про початок чартерної програми до Єгипту. А 19 жовтня з аеропорту відправляється перший літак до Шарм-ель-Шейху. За нашою інформацією всі квитки на рейс продані, і це вселяє віру в те, що програма буде не менш успішною, ніж до Турції», - розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Разом з тим, голова ОДА підкреслив, що наразі залишається відкритою проблема заблокованих рахунків рівненського аеропорту та забезпечення його відповідною технікою для роботи аеропорту в зимовий період.

«Наразі ми з’ясовуємо, яка техніка необхідна першочергово. Цілком можливо, що ми будемо її орендувати. Адже купувати дороговартісну техніку заради однієї чартерної програми недоцільно. Разом з тим, хотів би поінформувати, що зараз активно йдуть підготовчі роботи щодо запуску регулярного рейсу на Люблін. Зокрема, польська сторона вивчає технічні можливості нашого аеропорту», - наголосив Олексій Муляренко.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.