У Рівному проходитиме безкоштовний тренінг - "Основи Соціальної Генетики"

Цієї неділі, 16 жовтня, у Рівному проходитиме безкоштовний тренінг - "Основи Соціальної Генетики".

Що таке "соціальна генетика"? Соціальна генетика - це прикладні знання про людину і суспільство. Про закони, які впливають на розвиток суспільства і кожної людини. Про механізми об'єднання і взаємодії людей. Про процеси розвитку людини і суспільства.

http://rivne.socialgenetics.com.ua/?=vserivne

Засновник Соціальної Генетики - Стрілецький Сергій Дмитрович: - Провідний соціальний технолог: 7 років завершених практичних досліджень; - Розробник методик Соціальної Генетики, за якими працює практичний тренінг; - Успішний бізнесмен і бізнес-консультант: завдяки Сергію запущені і працюють стартапи малого і середнього бізнесу; - Щасливий чоловік і батько двох дітей.

 

Тематика тренінгу: Реальне життя: чому у когось все добре, а у інших - погано? Генетичні здатності: чому комусь все дається легко, а іншим - важко? Соціальні типажі: хто ми такі і що маємо робити в цьому житті? Жертви і паразити: хто вони і як від них позбавитися?

Захід відбуватиметься у готелі "Оптіма", що знаходиться за адресою - вул. Словацького, 9, конференц-зал. Початок: 12.00-15.00.

Телефони для довідок: +38 097-909-68-48; +38 063-389-45-44.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.