Патрульні навідалися до Рівненської Духовної Семінарії

11 жовтня, патрульні відвідали Рівненську Духовну Семінарію. Студенти спілкувались з охоронцями порядку про специфіку їхньої роботи та дізнавалися мотиваційні аспекти, які спонукали їх до служби в поліції. Семінаристів цікавили складнощі, які виникають під час служби та можливі шляхи їх подолання. Патрульні розповіли наскільки великі очікування покладає на них суспільство, тому їхні дії мають бути законними, неупередженими та максимально відкритими для громадян. Про це повідомляє сторінка Патрульної поліції Рівного в мережі Facebook

Ректор Рівненської Духовної Семінарії УПЦ КП прот. Віталій Лотоцький зазначив після спілкування: "Така цікава зустріч, впевнено можна засвідчити, є необхідною, як для студентів духовної школи, так і для самих поліцейських, адже питання і проблеми, які виникають при виконанні служби представників обох служінь полягають у тому, щоб українське суспільство було справді правовим, свідомим та моральним. Тому очевидно, що співпраця правоохоронців та місія Церкви в цьому напрямі може стати корисною і плідною".

Поліцейських приємно вразили відверті та неочікувані запитання вихованців семінарії, адже деяких з них зацікавив донабір в патрульну поліцію в Україні. Вони з нетерпінням чекають його в Рівному, щоб мати змогу,окрім служіння Господу, спробувати долучитися до служіння народу України.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.