День захисника - думки на свято

Совок в головах самостійно не пройде, його прийдеться вийняти за допомогою лоботомії та замістити шматочками гівна. Все одно результат буде той самий. Третій рік в країні війна – це ви знаєте і без мене, другий рік Країна готується відзначати День Захисника. Наголошу, це не свято… свято буде Покрова. А завтра буде День Захисника. Тих хто захищає. Крапка.

Тепер уточнення. Почув по радіо рекламу «В день Захисника, вітаємо всіх чоловіків з їхнім святом» і всі забігали треба привітати чоловіків зі святом… а.а.а.а. випить сто грам… так положено… На голову вам положено. Захисник, це не той хто має набір різних хромосом та пісюн між ногами - це особа чоловічої статі, набір ікс та ігрек хромосом, один із видів хомо сапіенса… тощо.

Захисник - це той хто був готовий захищати свою гідність на Майдані до останнього, той хто в лютому борючись зі страхом піднімався по Інститутській. Це Пісня, Вандал, Гремлін, Йеті, Гоч. Ви можете продовжить самі цей список.

Захисник – це той хто зараз сидить по лінії фронту утворюючи тоненьку лінію захисту від орди. Той хто пішов добровольцем та до лав ЗСУ. Це мій Комбат, Соб, Славко, Старшина, Таліб, Борька, Козак, дядя Вова, Віталік, Вуду, Опасний, Режик, Одесса, кап. Петровіч, Комдів, Ленон, Наталя Смайлик, Каріна, Юра. Саня. Це тисячі та тисячі бійців та офіцерів, що підставляють своє чоло під кулі та осколки. Продовжіть список самі.

Захисник - це сім’ї та родини, це Мама, що плаче над сином якому ніколи не виповниться 22 роки, це Батько, що мовчки сивіє забираючи свого сина з Майдану, який ніколи вже не переступить поріг рідного дому. Це ті хто чекають та моляться, ті хто вже виплакали своє горе і ті що надіються на краще. Вони теж Захищають всіх Нас.

Захисник – це Волонтер, що шукає, плете, пече, шиє, говорить, співає, бореться з «договорняками» та корупцією – робить все для того щоб підтримати бійців, захистити державу. Це Віка Шинкаренко, Вадим Сторожук, Христина Панасюк, Мар’яна Герасимчук, Юля Кутик, Ірина Максименко, Мар’яна Рева, Оксана Пінчук, Віталій Бєлов, Оля Яковлева- їх тисячі. Продовжіть список самі. 

Захисник – це журналіст, який шукає, пише, нервує, але продовжує викривати – корупцію, підлянки та договорняки. Це Інна Білецька, Юра Дюг, Володя та Тоня Торбічи, Олексій Крівошеєв. Це ті хто пишучи – захищає всіх нас. Список продовжіть самі.

Захисник - це Вчитель у школі, що вкладаючи свою Душу виховує та змінює наших дітей. Вони виховують тих, хто захистить нас в майбутньому. Це Грещук А., Кравчук В., Антонюк С., Харів Б., Сметаніна С., Вознюк О., Федоришина І.,І знову продовжіть список самі.

Захисник – їм не потрібен день, вони просто Захищають всіх нас, тому давайте називати все правильними іменами. 

З Днем Захисника Вас - Мої Захисники!

Коментарі

нажаль ні, живу на задрипаній Україні. А якби в Ростові, це що злочин? Чим Ростов гірший від Чикаго? Чи ви забуло що майже в кожної української родини є родичі у Россії. То може оголосити тепер всіх хто має родичів у мордорі - зрадниками. Незабувайте що саме Росія найбільш гостинна до українців, туди можемо їщдити без віз і нескладно отримати громадянство. А ваша улюблена Еуропа постійно принижує нас під своїми посольствами відкриває візи одиницям, довжелезні черги, беруть ще й гроші. Не хочуть вони нас там бачити. Так хто до нас краще ставиться Росія чи Еуропа?

А може людина з такою світлою головою і таким коментарем живе Ростові

Даруйте, панове, але про що це ви ? яка ще війна, з ким ? З Россією? Так у нас з нашим північним сусідом найвищий рівень дип. відносин. Ми в єдиному союзі - СНГ. У нас щорічний товарооборот біьше 3 млрд. Минулого року більше 20 млн. разів українці перетнули кордон з Росією. Наші оборонні підприємства працюють на експорт до Росії. Ми купуємо у Росії газ та уран для АЕС. В кінці кінців підприємства нашого президента знаходятья у Росії. А згадайте як наші хлопці що були в оточені на Савур Могилі цілим батальйоном перейшли кордон з Россією і їх лікували у госпіталі в Ростові. Щось не схоже на те що ми воюємо з Росією. Чи не так ? То що то за війна, може громадянсяка?? Ой. Я щось не те бовкнув, не те що влада хоче щоб ми думали. СБУ вже по мене їде.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.