Рівненські спортсмени з вадами зору – переможці Кубку України з пауерліфтингу

З 14 по 16 жовтня в приміщенні Рівненського регіонального центру «Інваспорт» відбувся Кубок України з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях прийняло участь 50 спортсменів з Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Тернопільської, Херсонської, Чернігівської та Рівненської областей. Про це повідомляє сайт Рівненської обласної ради

- Підсумки Кубку України підводились окремо у вагових категоріях та в абсолютній першості з пауерліфтингу та з жиму лежачи. Також відбулось нагородження у загальнокомандному заліку: І місце – Рівненська область, ІІ місце – Донецька область, ІІІ місце – Дніпропетровська область, - повідомив заступник начальника комунального закладу «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради Андрій Демчук.

Готували провідних спортсменів Рівненщини до даних змагань заслужені тренери України –Демчук А.О., Фесовець О.М. та тренери - Полюхович В.О., Левчик С.С. Чемпіони та призери змагань були нагороджені дипломами та медалями.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.