Нардеп Ляшка пообіцяв меру Рівного «подарувати пекло»

Не встиг сайт «ВСЕ» опублікувати відео де голос схожий на голос міського голови Рівного Володимира Хомка називає «гомосєками» депутатів від РПЛ, як з’явилась реакція лідерів Радикальної партії Ляшка.

Народний депутат з Рівненщини, член парламентської фракції Радикальної партії Андрій Лозовий пообіцяв міському голові «подарувати пекло», якщо той не вибачиться до 18:00 сьогоднішнього дня.

«Мер Рівного Володимир Хомко публічно образив понад півтора мільйона українців, які проголосували за Радикальну партію. Якщо старий підарас не вибачиться публічно сьогодні до 18:00 - подарую йому пекло. Welcome to hell!» - написав Андрій Лозовий на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Нагадаємо, причиною такої бурхливої реакції стало ось це відео:

Цікаво, що нардеп теж не підбираючи слів, застосував стосовно міського голови слово «підарас». За визначенням це слово — російська лайка, образлива назва гомосексуалістів. У широкому значенні застосовується не лише для визначення сексуальної орієнтації, а й для визначення негативного, іронічного або принизливого ставлення до людини. Принаймні таке визначення знайшов в Інтернеті.

Можливо я помиляюсь, але нардепу теж схоже варто подумати перед тим, як щось писати...

Коментарі

Так чому Лозовий ображається-тож дійсно, півтора мільйона підарів голосує за партію підарів!))))

А що таке подарую пекло?? Шо він буде з хомком робити? Це ж фууууу

Він просто сказав, що немає гомосєків. Я подумала, що це він про журналістів...

Шапка горить ))))) Паляться "сексменшини" з вилами ))))

А чого радикали подумали що то про них? Вони що сексменшини?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.