Мер Рівного вибачився перед радикалами за "гомосєків"

Не очікував, що моя стаття «Міський голова Рівного обізвав депутатів "гомосєками"?» викличе такий резонанс. Публікації, перепости на інших сайтах, десятки коментарів у соціальних мережах та навіть повідомлення у випусках новин на рівненських і загальноукраїнських радіостанціях.

Так, подібні висловлювання, якщо вони звучать з вуст одних чиновників і політиків на адресу інших – є непристойними і непоєднувані з європейськими цінностями і традиціями. На подібні моменти варто і потрібно реагувати. Але чому ця тема викликала більше інтересу та резонансу, ніж наприклад тема, про аферу з теплопостачанням. Котра, до речі, коштувала рівнянам 20 мільйонів гривень? Подумайте про це!

Щоб поставити крапку в «нетрадиційній» тематиці, хочу зазначити кілька моментів. Перше – нардеп від Радикальної партії Ляшка Андрій Лозовий хоч і значно молодший за Володимира Хомка, вчинив нічим не краще. У своєму пості, з вимогою вибачитись за образу, писати слова «старий підарас» - це м’яко кажучи неетично. З огляду на ті ж таки норми цивілізованого світу. І тут уже Хомк має повне право вимагати вибачень від нардепа.

Друге – міський голова вибачився на своєму офіційному сайті, втім зазначивши, що це була «побутова розмова з секретарем ради» і мовляв вона не була призначена для оприлюднення. Хотілось би нагадати ВСІМ депутатам і чиновникам, що вони є публічними персонами і посадовими особами. Тому ВСЕ що вони роблять і говорять може бути оприлюднене. Тим більше сказане в сесійній залі під час засідання Рівненської міської ради.

Третє – навчіться реагувати. Принаймні думати перед тим, як реагувати. Для прикладу, прес-секретар міського голови Олесь Лопачук розповів «Четвертій владі», що мер не вживав слово «гомосєки» в адресу депутатів. Він припускав, що міський голова міг дивитися відео і так його прокоментувати.

А тепер вмикаємо логіку. За версією прес-служби Володимир Хомко і секретар Рівнеради Сергій Паладійчук сидячи в президії дивляться відео на своїх гаджетах. Відео, сюжет якого змушує сказати фразу: «Гомосєків нема десь. Хехе, а... йдуть». Яким мав би бути зміст такого відео? Так часто трапляється, що підлеглі бажаючи захистити шефа, ще більше його підставляють.

Коментарі

А Лозовий за старого підараса хай вибачиться і всі заспокояться

Навіщо за правду вибачався? То ж класно сказав. Шо ви того Якимця скрізь пхаєте. Вони всі крепко кричать за правду коли до влади рвуться.. Фіг би той Якимець щось зробив.

Вибачатися потрібно за завишений тариф в Рівнетеплоенерго. Цікаво, а хто відповість за таку аферу і як знизили тариф для рівнян після списання майна теплоенерго на сесії. Тільки Якимець про цю аферу говорив на дебатах, а з нього і усіх рівнян наш мер дурня клеїв.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.