Скандального міліціонера судом поновили в рівненській поліції

Вже вдруге суд повертає на роботу Ігоря Харитонова, про це повідомляє портал «Четверта влада». Він став відомим після оприлюднення запису його розмови з підлеглими. Через такі дії екс-начальнику пред`явили звинувачення за ч. 2 ст. 343 ККУ – втручання в діяльність працівника правоохоронного органу, вчинене службовою особою з використанням свого службового становища.

Він кричав на підлеглих, називав «щєнками» та вимагав через 5 хвилин бути біля відділу. Бо підлеглі викрили у лісі помпи та бурштинокопачів. За це начальника Сарненського райвідділу Ігоря Харитонова намагалися притягнути до відповідальності – провадження триває. Звільнили вдруге – за висновком атестаційної комісії. Втім не на довго.

Про поновлення службовця написала у своєму фейсбуці журналістка Інна Білецька.

Інформацію про поновлення підтвердили у поліції.

– Тексту рішення ще немає – мотивації. Тобто ми самі поки не знаємо яка була мотивація. Але рішення прийнято, – повідомила начальниця юридичної служби ГУНП в Рівненській області Олена Брагіна.

На дзвінок «Четвертої влади» за номером Ігора Харитонова голос схожий на чоловічий сказав, що номером помилися.

За інформацією порталу «Судова влада» справа розглядалася сьогодні об 11 годині у Житомирському адміністративному окружному суді. Справу розглядала колегія суддів: Сергій Черноліхов, Микола Нагірняк та Оксана Капинос.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.