Євромайдан і Революція Гідності - спогади рівнян про події трирічної давнини (+ФОТО)

Цей прапор зберігається у редакції сайту “ВСЕ” третій рік. Він уже частина історії - коли прибирали сцену рівненського Євромайдану на рівненському Майдані Незалежності, наші колеги забрали його на збереження.

Сьогодні він - символ. Символ нашої боротьби за краще життя, символ другої революції, яку охрестили Революцією Гідності.

Учора і сьогодні жителі Рівненщини на своїх сторінках у соціальних діляться спогадами про події трирічної давнини. Ми вирішили зібрала дописи в одному матеріалі.

Тележурналіст, викладач і активний громадський діяч Сергій Штурхецький згадує, що три року тому у Рівному було тепліше.

Нинішній депутат Рівненської обласної ради Володимир Муляр закликає їхати до Києва - як кажуть, “хоть тушкой, хоть чучелом”.

Засновник міжнародного фестивалю Art Jazz Cooperation Сергій Гемберг упевнений, що революція не завершилася і кожному треба “підняти сраки з дивану” задля змін у країні.

Піднатужитися, щоб пологи країни відбулися, пропонує і громадський активіст Юрій Дюг.

А от голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко “відбувся” привітанням.

Привітання побачили жителі Рівненщини і на сторінці народного депутата Сергія Євтушка.

Депутат Рівнеради Олександр Курсик три роки тому писав про те, що тодішній прокурор області Черепаха волів засудити активістів, які запустили портрет Януковича у небо.

Рівненський активіст Олександр Мельничук згадав про свої емоції, коли дізнався, що Янукович відмовився підписувати Асоціацію з ЄС.

Дмитро Якимець із “Громадського контролю” нагадав, що його опонент на виборах міського голови свого часу через суд забороняв рівнянам збиратися на Євромайдан.

А от радник-речник голови Рівненської обласної державної адміністрації Сергій Мініч, який свого часу допоміг Петру Порошенку та партії БПП здобувати голоси на Рівненщині, з якогось дива вирішив вибачитися.

Рівнянка Олександра Нагорна нагадала про Фейсбук-допис , із якого все почалося.

Співзасновник “LuckyFans” - клубу футбольних вболівальників “Вереса” Володимир Гребьонкін показав світлини, які він зробив у Києві на Майдані за декілька годин до початку ЄвроМайдана і вранці 22 листопада 2013 року.

Активіст “Народного контролю” Дмитро Сильман поділився думками дворічної давнини - “Аби описати тектонічні зміни, які відбулись, не вистачить ні часу, ні ресурсу. З іншої сторони - нічого не змінилось”.

А от у Рівному влада міста вирішила "розшарити" мешканцям виставку фотографій, яку виставляли і минулого року.

До речі, щодо оцінок здобутків Майдану, то рівняни в більшості все-таки налаштовані позитивно. Принаймні більшість в опитуванні у фейсбук-спільноті Рівненщина політична вважає "повільно, але рухаємося у правильному напрямку".

Коментарі

Чого добився Майдан?

- Втратили безповоротно 10% території держави.
- Розпочали громадянську війну.
- Від Еуропи стали ще далі (відкрити візу стало ще важче)
- Гривня впала в декілька раз
- Повна економічна криза та розвал економіки
- Знищена правоохоронна система
- Корупція збільшилася в рази
- Посилилася диктатура та пересліідування по політичним мотивам
- Молодь все більше емігрує закордон
- На зміну тітушкам пришли націоналістичні банди

Крівошеєв, я неправий? Запереч хоч по одному з цих пунктів?

P.S. Эдиним реальним здобутком Майдану стало те що Юльку-злодійку випустили з тюрми. Та прогнали Януковича в Россію. Ну якщо це вартувало розвалу держави, то українці безумовно сама мудра нація у світі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.