Меру Рівного не потрібен прогноз погоди?

Не раз доводилось чути, що наш міський голова трохи застряг в "совковому" минулому. Проте навіть дрімучі пенсіонери уміють користуватись послугами гідрометцентру. Хтось слухає прогноз погоди по радіо, хтось дивиться випуски погоди по телевізору. Там ще трапляються гарні дівчата в якості ведучих. Чи, як каже наш міський голова, – дикторки. Ну й зовсім продвинуті користувачі дивлятьсь майже точний прогноз погоди на різних сайтах і мобільних додатках.

У мене зараз прохання до прес-служби міського голови. Знаю там є нормальні, розумні хлопці, які «дружать» з сучасною технікою. Будь ласка, налаштуйте на смартфоні Володимира Євгеновича сервіс прогнозу погоди. Налаштуйте по-простому, щоб він одним кліком міг побачити погоду на завтра, на тиждень і головне – на день.

Ви зробите просто неоціненну послугу рівнянам. Особливо тим, хто їздить за кермом. Думаю водії навіть скинуться вам на невеличку премію. Бо знання керівником міста  прогнозу погоди, це тактично важливо для міста і зекономить купу грошей десяткам, а може й сотням людей.

Коли на початку листопада випав сніг і паралізував Рівне, можна було припустити, що сніг у листопаді – це нонсенс для наших комунальних служб. Хто знає, може вони тільки-но повернулись з якихось країн, котрі знаходяться в тропічних широтах. Буває. Пробачимо їх за це. Хоча про потужні снігопади ті таки синоптики попереджали за 4-5 днів.

Однак те, що відбулось вчора, обурює. Ну, припустимо, що ні міський голова, ні начальник ШЕУ, ні інші керівники комунальних служб не знають, що таке прогноз погоди. Чи категорично не довіряють синоптикам. І таке буває. Проте ще в обідній час різко похолодало і на вулицях почали замерзати калюжі.

Добре, сидячи в теплих кабінетах, машинах можна цього теж не помітити. От тому й прошу, навчіть їх користуватись прогнозом погоди.

Учора близько двох десятків машин постраждали через те, що керівництво міста не помітило сніг і мороз. Через це вони не дали команду виїжджати машинам для розчистки вулиць і посипання проїжджої частини піщано-сольовою сумішшю. У результаті вже по обіді вулиці Рівного перетворилися на ковзанку. Як наслідок – купа ДТП.

Лише на мосту через Устю на вулиці Степана Бандери аварії траплялись двічі за добу. У другій дорожньо-транспортній пригоді одразу постраждало шість авто. На щастя - без жертв і травм. Однак вони були в інших ДТП. До речі, на вже згаданому мосту комунальники не додумались посипати дорогу піском після першої ДТП, а лише після того, як вже годину поліцейські оформляли другу масову пригоду.

Тільки тоді приїхала машина і щедро посипала дорогу. І знаєте, що цікаво? Посипала лише в цьому місці. А та ж дорога за 200-300 метрів залишилась цілком придатною для проведення ковзанкового спрінту.

Вашій увазі фото, зафільмовані упродовж півтори години. І це лише ті ДТП, які реєстрували патрульні поліцейські. А зараз уявіть скільки трапилось незначних пригод, у яких водії складали "європротокол" чи вирішували ситуацію "на місці".

Тож або ви навчите мера користуватися прогнозом погоди, або є інший варіант. Підпорядкувати спецтехніку для прибирання безпосередньо синоптикам. Вони точно знають про погоду і знатимуть коли направляти машини для боротьби з ожеледицею. Так можна було б скоротити ШЕУ і ще купу непотрібних чиновників. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.