Депутат Рівнеради приховує тіло загиблого робітника?

У народі кажуть – пороблено. Це повністю підходить до справ депутата Рівненської міської ради, члена фракції ВО «Батьківщина» Олександра Бабата. Ще у вересні 2013 року на будівництві, яке вели структури депутата загинув робітник. Тоді інцидент намагались приховати, але місцеві ЗМІ дізнались про трагедію. Потрапляв депутат у земельні скандали з виділенням ділянок родичам. На будівництві падав кран. І ось знову: на будівництві пов’язане з фірмами Олександра Бабата зник будівельник. Рідні підозрюють, що він загинув, а його тіло сховали.

Поліцейські Рівного розшукують безвісти зниклого жителя села Гориньград. За повідомленням поліції востаннє 35-річного Андрія Артвінського бачили на будівництві у Рівному де той працював. Втім, як з`ясували журналісти «Четвертої влади» історія не така проста, бо сім`ї загиблого пропонували сто тисяч гривень за мовчання.

Читайте також: На будівництві депутата Рівнеради ледь не загинув невідомий?

Андрій Артвінський працював на будівництві у Рівному – на Київській 67, біля торгового центру «Арена» депутата Рівнеради Олександра Бабата. В п`ятницю 2 грудня він востаннє виходив на зв`язок. Матір та сестра дзвонили йому, втім слухавки той не піднімав.

Читайте також: На будівництві депутата Рівнеради будівельники знову ризикують життям. ФОТО

– Поїхав бідний на роботу. Нема-нема, нема-нема – вже ж переживаю. Дзвонимо. Телефон гудки йдуть, а ніхто не піднімає трубку. Ніхто. На другий день дзвоним знов – знов гудки йдуть, а ніхто не піднімає, – розповідає матір зниклого Андрія – Леся.

Читайте також: Депутат з "Батьківщини" захопив півгектара рівненської землі

В суботу телефон Андрія зник із зони покриття. На контакт з рідними вийшло керівництво зниклого чоловіка – прораб Леонід і ще один чоловік.

– Приїхало начальство його. Просили пробачення, щоб я їх простила. А я кажу – привезіть мені тіло сина, чи може ви бачили де він і шо. Мовчать. [...] Кажу, привезіть мені дитину або покажіть чи вона є-немає. Кажу ще ж в нього дитятко – хлопчик – сім років. Тоже, кажу, без матері росте, він його виховує. «Добре, ми вам предлагаємо гроші, поміч, привеземо його, все, поможемо похоронить його. Поможем дитині, щоб мало копійку дитя». І поїхали.

Тіло не привезли. Наступного дня один з керівників, як розповідає матір зниклого Андрія, приїхав знову:

– Він посидів-посидів, все мене втішає-втішає. [Каже] «Я вам можу даже сьогодні 10 тисяч дать, ви тільки не подавайте на нас міліцію». А я кажу: значить ви щось знаєте, – розповідає матір Андрія Леся.

В загальній сумі сім`ї пропонували 100 тисяч гривень допомоги. 50 тисяч одразу і 50 тисяч – на рахунок дитині.

Як розповіла матір Андрія одним із гостей, тобто керівників її сина, був прораб Леонід. Іншого звали Саша, він особисто пропонував 50 тисяч. Ним виявився депутат Рівненської міської ради, забудовник Олександр Бабат. Леся Хотенчук впізнала його по фото.

В неділю родичі разом з друзями приїхали на будівництво – забрати речі Андрія – одяг та паспорт. Там вони знову говорили з прорабом Леонідом і цього разу розмову вдалося записати на диктофон.

Чоловічий голос: Міша, шо робить? По-любому міліцію треба визивать або їхать туда... Бо ше будем ми соучаснікі б**ть… Ти мені скажи, Льоня, як ти це представляєш, шо ти мені сьогодні тіло отдаси? Як ти це представляєш? Як ти це представляєш, цей момент?

Льоня: Я зараз поїду знов до забудовника – буду з ним балакать. Я сьогодні вже з ним зранку балакав.

Чоловічий голос: Ти не переводь стрєлкі, як ти представляєш цеє, як ти мені маєш отдать тіло? Ти привезеш мені його додом? Чи шо?

Льоня: Його сьогодні знайдуть.

Чоловічий голос: А сьодні знайдуть? Ви знаєте де він?

Льоня: Я не знаю де він. Я вам чесно кажу.

Жіночий голос: То як же ж ви його знайдете?

Льоня: Ну є надо мной, розумієте, надо мной є старші люди, вони знають де він, я не знаю де він.

Як розповідають рідні – сестра Віра та сусід Юрій – тіло на будівництві буцімто бачили. Шукати Андрія на будівництво ходив знайомий родини Юрій. Саме він начебто бачив щось схоже на тіло у ліфтовій шахті. Поспілкуватися з ним безпосередньо «Четвертій владі» не вдалося.

Рідні пізно повідомили в поліцію, лише на третій день після зникнення. Коли правоохоронці приїхали на будівництво – ліфтова шахта була затоплена водою. Під час пошуків тіло не знайшли.

Родичі підозрюють, що тіло Андрія приховують люди, які пропонували гроші. Поліція перевіряє версію. Коментувати – поки не можуть.

Втім, все вказує на те, що депутат-забудовник чи його люди і справді десь приховали тіло. В його історії це не перший випадок з травмуванням на будівництві, який він намагається приховати. Крім того, Андрій, ймовірно. не був офіційно оформлений на роботі. А відтак, у забудовика були підстави приховувати смерть на будівництві.

Журналісти порталу «4 влада» спробували поспілкуватися з Олександром Бабатом. Розмова була не довгою:

– Добрий день. Олександр?

– Володимирович.

– Вас турбує журналіст Дмитро Бондар. Могли б ми сьогодні поспілкуватися?

– Не могли б. Давай. Атдихай.

Журналістам вдалося додзвонитися до прораба Льоні. Він спершу відмовився говорити, а потім передзвонив і повідомив, що все що нам відомо «в двух словах це дезінформація». Історія викликає багато запитань. Цікаво як те, чому рідні так довго не повідомляли поліцію, так і те, чому забудовник і прораб приїздили і вибачалися перед ними, пропонуючи гроші, у випадку, якщо тіла ніхто не бачив і вони не причетні до зникнення. Сумнівів у тому, що тіло хтось навмисно приховує не мають ані родичі Андрія Артвінського, ані поліція.

Коментарі

Почему камеры пустые кат это полиция .жуть

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.