Мера Рівного Хомка упіймали на брехні

Володимир Хомко

Рівненський експерт у сфері житлово-комунального господарства Сергій Пінчук нагадав, що Володимир Хомко не дотримав свого слова. У березні цього року міський голова пообіцяв, що наступний опалювальний сезон Рівне зустріне зі 100% обліку тепла. І більше того пафосно завірив: "ми обганяємо на десятиріччя всю Україну..." Як кажуть: за язика ніхто не тягнув.

На відео дивитися із 01:37 хв.

Виявилося, що міський голова не виконав обіцяного.

- Не склалося. На початок опалювального сезону у Рівному, за даними того ж Рівнетеплоенерго, лічильниками не були обладнані 217 будинків. Остання цифра, яку я зустрічав станом на початок грудня 2016 р., - 93%, - написав Пінчук на своїй фесбук-сторінці.

Також громадський активіст навів для порівняння цифри з інших міст. Зокрема, Хмельницький може похвалитися цифрою у 100%

- А тим часом у сусідньому Хмельницькому, без голосних заяв та обіцянок усіх обігнати, у 100 % багатоквартирних будинків лічильники було встановлено ще до початку опалювального сезону. І тариф у них чи не найнижчий в Україні - 1222 грн./Гкал. або 27,93 м.кв. (у Рівному - 1457 грн/Гкал. та 34,78 грн./м.кв.), - повідомив Пінчук.

встановлення теплових лічильників

 

Коментарі

Спіймали на брехні:))а шо, хіба вперше хапковатому свину-хамлу брехати?:))

після такого не хочеться засинати – а раптом прийде таке уві сні…

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.