“Сливовий” і “Оливковий” вже чекають своїх мешканців у Рівному [+ФОТОРЕПОРТАЖ]

- Ми показуємо результат великих зусиль будівельників – “Сливовий” та “Оливковий” будинки, першу чергу ЖК “SPECTRUM”, яку здано в експлуатацію. Ми представляємо рівнянам інший стиль забудови – квартальне будівництво. Ми подбали про безпеку мешканців – як ви бачите територія закрита, транспортна зона лише по периметру, усі майданчики і відпочинкові зоні розміщені у дворі, – розповідає Василь Рокунь, директор компанії “РЕНОМЕ-ЄВРОБУД”.

Заходимо у під’їзд “Сливового” будинку. У фойє обладнаний підйомник для людей із особливими потребами. У приміщенні для дитячих візків і велосипедів спеціально для прес-туру обладнали виставку матеріалів, із яких зводяться будинки житлового комплексу. Зокрема двокамерний склопакет, цегла і матеріали, якими утеплений фасад будівлі й які забезпечують будівлі енергоефективність класу “В”.

ЖК SPECTRUM, Василь Рокунь, РЕНОМЕ-ЄВРОБУД

ЖК SPECTRUM

– У всіх квартирах у нас двухконтурні котли Vailiant, які завдяки технології рекуперації, мають найкращий коефіцієнт корисної дії, – розповідає пан Рокунь і далі запрошує оцінити зручність й комфорт однокімнатної квартири на першому поверсі з терасою.

Згодом усіх гостей кличуть на третій поверх до шоу-руму. Там усі охочі придбати житло можуть побачити, наскільки комфортною може бути квартира, а також одержати допомогу в облаштуванні житла, консультацію щодо сучасних оздоблювальних матеріалів тощо.

ЖК SPECTRUM

ЖК SPECTRUM

Нові мешканці "Сливового" - Андрій та Ангеліна.

Власники квартири у житловому комплексі «SPECTRUM» Андрій та Ангеліна діляться, що найбільше вразили дворівневі квартири мансардного типу – цікаве планування, відчуття простору і гарні краєвиди міста з панорамних вікон. Саме тому рівняни зробили свій вибір на користь такого помешкання.

ЖК SPECTRUM

– Цікаво, але на старті продажів ми думали, що будуємо передусім для молодих людей, які бачили, як живуть європейці. Тому очікували, що насамперед розберуть однокімнатні помешкання. Але виявилося, що розкупили дво- і трьохкімнатні квартири, - говорить директор “РЕНОМЕ-КОМФОРТ” Федір Делеган.

– Ми втішені, що виконали всі обіцянки. Таких будинків з високою якістю мало навіть у Києві. У “Сливовому” та “Оливковому” 90% помешкань мають своїх власників, у наступній черзі маємо вже половину проданих квартир, - зауважує генеральний директор ПрАТ “РЕНОМЕ” Надія Гладкевич.

Це підтверджує і представник столичної компанії-партнера “ARCHIMATIKA”.
– Цей об'єкт є революційним для міста. Тут застосовані нові планування, тому в мешканців Рівного з'явилася можливість з чим порівнювати,
– говорить головний архітектор проектного бюро “ARCHIMATIKA” Дмитро Васильєв.

ЖК SPECTRUM, Дмитро Васильєв, ARCHIMATIKA

Дмитро Васильєв (другий ліворуч)

І справді «SPECTRUM» — житловий комплекс класу «comfort» з абсолютно новим для Рівного стилем проживання. Цей проект задає нову планку не тільки для компанії, а й для всього ринку.

Наразі компанія “РЕНОМЕ-ЄВРОБУД” продовжує будівництво “Ванільного”, “Шафранового”, “М'ятного”, “Лляного”, “Фіалкового” та “Медового” будинків із відповідним кольоровим оздобленням фасаду.

ЖК SPECTRUM

Коментарі

Гарний будиночок. Але, проправте мене, якщо помиляюсь-де місця для паркування авто, на стендах видно буквально кілька десятків паркувальних місць???

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.