ЖК «На Щасливому»: здійснюйте мрії вже сьогодні!

Житловий комплекс «На Щасливому» вітає рівнян із Новим роком та Різдвяними святами! І спеціально до свят влаштовує грандіозну акцію, де можна виграти фантастичні знижки.

Навіщо чекати Нового року для здійснення мрій? Реалізуйте свої бажання вже сьогодні! Завітайте в ЖК «На Щасливому» та відчуйте справжню магію Нового року. Оберіть квартиру своєї мрії за святковою ціною. Візьміть участь в новорічній лотереї та гарантовано отримайте знижку. Новорічна акція діятиме до 15 січня. Тож поспішайте!

На сьогоднішній день у Рівному зводиться багато житла та інших об'єктів. Тому купити квартиру нескладно. Куди складніше і важливіше вкласти свої заощадження і придбати направду гідне і комфортабельне житло, яке служитиме Вашій сім'ї багато років. Якщо Ви познайомитеся із пропозиціями ЖК «На Щасливому», то відмітите, що вони виставляють на продаж лише найкращі об'єкти.

Якщо Ви вже вирішили: «Я куплю квартиру!», то вибирайте домівку в новому житловому комплексі «На Щасливому» і Ви насолоджуватиметеся комфортом і зручністю довгі роки!

Контакти: адреса центру продажу №1: місто Рівне, вул. Лермонтова 4а. Адреса будинків: місто Рівне, вул. Щаслива. Звертайтеся за телефонами: (097) 302-96-00 / (098) 83-22-840. Сайт: newcitydom.com.

*на правах реклами