Про штрафи за видобуток рівненського бурштину і неоформленого працівника

Користувач соціальної мережі Твітер Павло Диковицький звернув увагу на те, що штрафи в Україні не відповідають рівню порушення. Зокрема чоловік розмістив скріншот допису бізнесмена Олександра Мирного, відомого тим, що він фінансує партію Свобода.

 

 

- Недопущення до перевірки відносно порушень виплати зарплати без ЄСВ - штраф 320.000 (триста двадцять тисяч!) гривень. Порівнюємо. Самовільне використання надр - штраф від 170 до 510 гривень.
Захоплення водних об"єктів - штраф від 51 до 119 гривень.Захоплення земельної ділянки - штраф від 170 до 850 гривень,
- зауважив Мирний.

На цю ж тему звернув увагу і рівнянин Олександр Демчук, який у своєму дописі також вказав, що при виявленні неоформленого працівника підприємцю можуть нарахувати $12.000 штрафів. 

- "Подарунок" для мільйонів підприємців України приподнесли керманичі України. Мова про так звані перевірки по трудовлаштуванні та сплата податків за найнятих праціників. Дуже цікаві порівняння з рівнем штрафних санкцій. Таке враження, що тим самим бізнес супермаркетів хоче знищити свого одвічного конкурента - дрібних торговців, - написав Олександр (повний текст посту за цим посиланням).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.