Журналістка опублікувала аудіо розмови зі скандальним депутатом Рівнеради та його керівником

Як вже повідомляв раніше сайт «ВСЕ», рівненська журналістка Інна Білецька повідомила про тиск з боку депутат Рівнеради Олександра Бабата. Це спричинило хвилю невдоволення в інформаційному просторі Рівненщини. На захист Білецької висловився нардеп Сергій Євтушок, представники рівненських ЗМІ та громадські активісти.

«Хочу нагадати депутатам і чиновникам, що які б у нас, журналістів чи блогерів, не були стосунки між собою, це не дає нікому з вас права комусь з нас погрожувати чи бикувати. Попитала я позицію «іншої сторони». – написала Тетяна Закордонець на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Пані Тетяна опублікувала аудіо-запис телефонної розмови з заступницею міського голови Рівного, депутатом Рівнеради, головою фракції ВО «Батьківщина» Галиною Кульчинською. Та самим винуватцем інциденту, депутатом міськради від ВО «Батьківщина» Олександром Бабатом.

Listen to "Галина Кульчинська про поведінку Бабата" on Spreaker.

«Галина Григорівна керує тут цілим БЮТом і має розібратися в ситуації. Он обіцялася, але так і не передзвонила. Грішити на неї не буду, ну мо замоталась людинка. Але завтра ми до цієї теми повернемся. Бабат... Ну не скажу, що геть хам, але риторика, як у гопника з підворотні. А там вкінці він кинув трубку. Насолоджуйтесь». – написала Тетяна Закордонець на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Listen to "Бабат про погрози Білецькій" on Spreaker.

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», народний депутат від ВО «Батьківщина» Сергій Євтушок пообіцяв написати депутатське звернення на ім’я генерального прокурора. З тим, щоб прокуратура розібралась у цій історії та відреагувала на поведінку депутата Рівнеради та з’ясувала реальні обставини попередніх скандалів пов’язаних з ймовірною загибеллю людини на будівництві пов’язаному з Олександром Бабатом.

Читайте також: Депутат Рівнеради приховує тіло загиблого робітника?

Коментарі

Тобто ви підтверджуєте, що Білецька не вільний журналіст, а лише засіб оприлюднення позиції "реальних потужних людей, що за нею стоять".
От вам і непідкупна журналістика.

Бабат - сцикун , не може відповісти за свій вчинок ! Я не розумію , як таке г... , ще може бути депутатом , чому його не викинуть із партії і сесійної зали ? Де активісти ? Він знає , що за Білецькою стоять реальні потужні люди і побоїться її зачепити , а спробує підкупити подешевше , як він любить . Так само закриє питання з Прокуратурою і Поліцією , може хоч Мічуда йому вкрутить ? Хоча.......

Бабат лише повідомив Білецьку про підозру у крадіжці. Це відбулось у приватній розмові. Білецька з цього зробила скандал, сама оприлюднивши розмову в соцмережах. А тепер її "захисники" звинувачують Бабата в публічній образі. Вона сама себе образила, розголосивши слова депутата...

По моєму сенсація, тільки чому це не крутять метрові канали типу 1+1, інтер, саме час розкрити хто така псевдо партія "батьківщина" та її адепти.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.