"Що нас чекає у 2017 році" - тема нового випуску рівненського ток-шоу "Стіна"

«Що чекає нас у 2017 році?» - про це говоритимуть сьогодні у політичному ток-шоу «Стіна» на телеканалі «Рівне 1». Цього разу журналіст сайту «ВСЕ» та ведучий програми Олексій Кривошеєв запросив до студії не лише політиків, а й підприємців, волонтерів, соціологів та музикантів.

Ідеєю програми є обговорити розвиток подій у нашій країні і області з огляду на ті передумови з якими ми увійшли в новий рік. І підбір гостей тут геть не випадковий.

– Головною ідеєю було зібрати людей різних: з різними поглядами, різними заняттями і характерами. Адже наше життя не лише політика і не лише політики формують порядок денний. Більше того, якими є наші політики теж напряму залежить від людей, які віддають їм свої голоси. Тому сьогодні у нашій студії будуть: начальник відділу культури Тарас Максименко і депутат облради Алла Черній, соціолог Роман Микитюк та музикант Олексій Казанцев. І ще багато цікавих гостей. – розповідає журналіст сайту «ВСЕ» та ведучий ток-шоу «Стіна» Олексій Кривошеєв.

Телеглядачі та користувачі соціальних мереж теж мають можливість висловити свою думку. На сторінці програми «Стіна» у соціальній мережі «Фейсбук» розпочато голосування на тему «Що нас чекає у 2017 році?». Там же на сторінці у соціальній мережі можна залишити запитання для гостей у студії, яке ведучий зможе озвучити у прямому ефірі.

Початок програми сьогодні, у четвер 12 січня о 19:45 на телеканалі "Рівне 1" та на сторінці програми у соціальній мережі "Фейсбук".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.