Скільки у Рівному коштує прикрасити новорічну ялинку. ІНФОГРАФІКА

У центрі Рівного вже з'явилась головна ялинка області, залишилось ще прикрасити новорічною красунею і власну домівку. Журналіст сайту "ВСЕ" дізналась, у скільки обійдеться рівнянам купити ялинку і прикрасити її.

 

Отож, для тих, хто вважає, що природу варто берегти, і надає перевагу штучним деревам, на рівненському ринку є величезний вибір новорічних красунь, які виглядають наче живі. Ціна штучної сосни – від 25 до 700 гривень, залежно від розміру, ялинки дешевші – від 20 до 500.

 

Середня ціна живої ялинки становить 60 гривень. На ялинки ціни такі ж, як і минулого року – від 50 до 150 гривень.

Після того, як завершили із вибором ялинки, варто приступити до головного – прикрашання для створення новорічного настрою.

Ціни на іграшки також дуже різноманітні – найменші коштують три гривні, а великі скляні – 30 гривень за штуку. Також можна купити цілий набір іграшок, ціна – від 10 гривень до 100. Ціни на гірлянди – від 35 до 150 гривень, ціна на дощик – від 2 до 10 гривень за одну.

Хоча, можливо, у Вас залишились іграшки з минулих років.

Для створення новорічного настрою можна також придбати бенгальські вогні, які коштують від 12 до 15 гривень, хлопавки (від 6 до 20 гривень) та одягнути новорічні маски та шапки Діда Мороза, їх ціна коливається від 20 до 100 гривень.

Отож, прикрасити ялинку та дім можна на будь-який смак і на будь-яку ціну. До слова, у великих супермаркетах вибір новорічних прикрас костюмів та ялинок значно більший, і ціни нижчі, ніж на ринку. Там можна знайти і оленів, і різноманітні сувеніри до Року Вівці і багато цікавих новорічних аксесуарів.

Отож, сайт "ВСЕ" бажає Вам щасливого Нового року!!!

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.