Рівнеобленерго та Київобленерго продали за 113 млн доларів

Американська AES Corporation продала 89,1% акцій енергопостачальної компанії ПАТ "AES Київобленерго" і 84,6% "AES Рівнеобленерго" компанії VS Energy International за $113 млн, повідомляється в звіті, оприлюдненому на веб-сайті компанії AES Corporation.

 

Балансова вартість активів обох енергопостачальних компаній, за станом на кінець 2012 року, становила $131 млн. 

"Компанія планує визнати збиток від зниження вартості активів у діапазоні від $20 млн до $26 млн, за вирахуванням витрат на транзакцію", - зазначено у звіті. 

Угода укладена на початку 2013 року, закрити її планується в другому кварталі поточного року, після схвалення з боку антимонопольних органів. 

Нагадаємо, в січні 2013 року група VS Energy досягла домовленості з корпорацією AES (США) про покупку двох українських енергопостачальних компаній - ПАТ "AES Київобленерго" та ПАТ "AES Рівнеобленерго". 

Після отримання дозволу регуляторних органів та завершення угоди дані активи перейдуть в управління компанії ТОВ "НД Енержді Інтернейшнл Україна" (Київ). 

Корпорація AES погодилася продати належні їй 89,12% акцій ПАТ "AES Київобленерго", яке обслуговує 881 тис. споживачів у Київській області, а також 84,56% акцій ПАТ "AES-Рівнеобленерго", яке обслуговує 412 тис. споживачів у Рівненській області.

Довідка:
Корпорація AES (NYSE: AES) - глобальна енергетична корпорація, що входить в рейтинг Fortune 200. Корпорація AES володіє розподільчими та генеруючими компаніями, в тому числі і компаніями теплової та відновлювальної енергетики, і надає послуги з розподілу і виробництва електричної енергії в 27 країнах світу. 27000 співробітників корпорації по всьому світу ефективно працюють для забезпечення глобальної потреби в доступній і надійної електроенергії. 

VS Energy володіє близько 95% акцій в «Кіровоград-», «Херсон-», «Житомиробленерго» та «Севастопольенерго». Групі також належить близько 70% у «Чернівціобленерго», близько 50% - в «Одесаобленерго» та близько 15-20% - в «Хмельницьк-» і «Миколаївобленерго». Нещодавно VS Energy продала контрольний пакет «Закарпаттяобленерго».

Бенефіціарами VS Energy International є кілька російських підприємців, у тому числі Олександр Бабаков.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.