На Рівненщині визначатимуть кращого державного службовця

У Рівненській області пройде Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець». Його проводитимуть вже шостий рік поспіль. Перший тур конкурсу триватиме з 1 по 30 квітня. Переможців визначатимуть у двох номінаціях – «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

До участі у першому турі запрошують держслужбовців ІІ-VII категорій посад із відповідним стажем.

Відбуватиметься конкурс в апараті облдержадміністрації та структурних підрозділах, а також в райдержадміністраціях, інформує Рівненщина Туристична.

Організаційний комітет із проведення І туру конкурсу в апараті облдержадміністрації очолить перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. 

Документи для участі у Конкурсі просимо подавати у відділ історико-культурної спадщини, туризму та організаційно-планової роботи управління культури і туризму облдержадміністрації (каб.120) до 25 березня 2013 року згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" та наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 №29 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.