МАКСИМЕНКО Тарас Анатолійович

Начальник управління культури міста Рівне,

Депутат Рівненської обласної ради (2006-2010 р.р.)

Депутат Рівненської міської ради (2010-2015 р.р.)

Директор Міського палацу культури «Текстильник» (2013-2015 р.р.)

Свою політичну кар’єру нинішній депутат Рівненської міської ради розпочинав в Молодіжному націоналістичному конгресі (МНК). Ця організація – молодіжне крило правої партії Конгрес українських націоналістів (КУН). На той час організацією керував журналіст і історик Олег Тищенко. Згодом їхні шляхи ще не раз перетинатимуться. Але це про це пізніше.

За час своєї трудової діяльності Тарас Анатолійович Максименко встиг попрацювати прес-секретарем ВАТ «Азот», радником заступника міського голови Світлани Богатирчук-Кривко. Але справжній старт політичної кар’єри у Тараса Максименка почався тоді, коли його шкільний вчитель (нині екс-депутат міськради і начальник міського управління освіти) Василь Харковець привів до Віктора Матчука. Тодішньому керівнику Рівненської обласної організації партії «Наша Україна» був потрібен прес-секретар. Максименко впорався з цією роботою і став фактично другою тінню Матчука. На виборах 2006 року Віктор Йосипович включає молодого прес-секретаря до прохідної частини списку блоку (тоді «НУ» пішла на вибори блоком разом з іншими партіями національно-демократичного спрямування) «Наша Україна». Так Максименко став депутатом Рівненської облради.

Коли Матчука призначили головою Рівненської ОДА Тарас Максименко очолив прес-службу керівника Рівненщини. Пізніше, за погодженням з Матчуком, йде з облдержадміністрації і виходить з лав партії «Наша Україна». Молодий політик починає працювати над створенням структур щойно організованої партії Арсенія Яценюка «Фронт змін». Незабаром очолює цю партійну організацію. За списками «Фронту змін», у 2010 році, проходить до Рівненської міської ради. Однак через конфлікти з бізнес-крилом місцевого «Фронту змін» виходить з партії і з фракції ФЗ у Рівнераді.

У Рівненські міськраді належив то так званої «групи Хомка» - депутатів, які підконтрольні міському голові. За час своєї каденції Тарас Максименко був директором міських парків Рівного, а нині – директор Міського палацу культури «Текстильник».

На місцевих виборах 2015 року спочатку зявився у списках БПП "Солідарність" до обласної ради. Та згодом заявив, що він на балотуватиметься до жодної з місцевих рад. 

Родинні стосунки пов’язують Максименка й з командою нинішнього голови Рівненської облдержадміністрації Василя Берташа. Швагро Максименка, є чоловіком Юлії Гуменюк, екс-прес-секретаря колишнього очільника області і начальника управління внутрішньої політики Рівненської ОДА.

Тарас Максименко мав стосунок до багатьох виборчих компаній на Рівненщині. Так його можна було помітити: в штабі «Нашої України» (у 2006 рік), у штабі міського голови Володимира Хомка (2008, 2010 роках), у штабі «Фронту змін» та штабі Всеукраїнського патріотичного союзу (проект Володимира Хомка, 2010 рік), у штабі само висуванця, мера Рівного Володимира Хомка та кандидата від об’єднаної опозиції «Батьківщина» Валентина Королюка.

Одружений, має двох дочок.

Народився 22 жовтня 1982 року.

Коментарі

Скільки він партій поміняв і скількох лідерів він кинув? Тепер вже в Батьківщині.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.