Рівнерада: Лащук подарував Бучинському Іуду

Скандалом закінчилася сесія міської ради 2 березня. Виключений з фракції "Свободи" Олександр Лащук подарував своєму екс-однопартійцю Олексію Бучинському та нардепу Олегу Осуховському картину зі зображенням Іуди.

У фрації "Свободи" у Рівнераді зміни. Під завершення чергової сесії Рівнеради 2 квітня  про це повіломили у заяві депутати від Свободи. Нагадаємо, що рішення з'їзду партії одного з найактивніших "свободівців" Олександра Лащука та ще трьох партійців виключили з  партії. Вслід за виключенням з партії Олександра Лащука виключили й з фракції в міській раді. Натомість замість нього головою депутатської фракції призначили голову міської організації партії та кандидата в депутати обласної ради Олексія Бучинського.

Радість від нової посади Бучинському зіпсував  попередник. Під оплески колег по депутатському корпусу Лащук вручив йому картинку зі зображенням Іуди Іскаріота:

— Хочу щоб Олексій передав цю картину народному депутату Олегу Осуховському.

Під дружній сміх пан Лащук навіть підписав картину на звороті. Однак показувати на загал подарунок Бучинський відмовився. Мовляв, подарунок не йому, а Осуховсьому.

Натомість керівник фракцію "Батьківщини" Юрій Запорожець запропонував Лащуку долучитись до їхньої фракції:

— Ми були б раді бачити такого політика в наших лавах.

Тим часом депутати від "Батьківщини" запропонували Лащуку помінятися місцями з Анатолієм Чугуєвцем, який покину лави "Батьківщини" ще після першого засідання ради цього скликання.

У свою чергу пан Лащук обіцяв подумати про можливість вступу до лав "Батьківщини". 

 

 

Коментарі

Для Лащука це лише початок...тримтіть галицькі підлабузники..

Дебіл ти!

Свобода Рівненщини спаскудить швидко усю Свободу - справа часу

Джек, ти - лох )))

Як на мене це вчинок маленької дитини у відчаї, її вигнали з пісочниці і вона не знає що робити, і як привернути до себе увагу. Увагу потрібно привертати плідною роботою на благо міста, а не всілякою фігнею.

А що Лащук вже вмери зібравсь, не зарано?

Запорожець збирає голоси і він не боїться ні Прокопчука ні Вознюка тим більше Осуховського з Бучинським, в нього на них всіх є компромати. А от Конощук будучи помічником Вознюка запрошувала Лащука в свою фракцію тм самим всадила ніж в спину Вознюка.

Відносно своєї дружини та дитини сам же Лащук поступив як той Іуда. Якби були б у нього яйця , то інакше б себе вів, не йому обсрамленому тикати у віччі і звинувачувати у зраді....

Один яскравий опозиційний депутат у Рівному -Лащук. З ним не можна домовитися, бо він має саме цінне - позицію. І здебільшого вона на користь громади. Звичайно він як кістка в горлі декому в місті. Але він з однозначно з новоії генерації політиків за якими майбутнє!

Бачу, Лащука взагалi з котушок зiрвало, як завжди фiгньою маеться. Мабуть вiдчув, що вже реально настав кiнець його "циноберiвськiй" сутностi. От i займаеться дешевим популiЗмом... Був нiким i лишаеться таким ж! Пил в очi кидае... Йому справдi мiсце з БЮТовцями-деребанщиками... Яке перло таких i зустрiло!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.