Вибори на Рівненщині: кум проти кума

Нині на Рівненщині розпал агітаційної кампанії в рамках проміжних виборів до обласної ради. На виборчому окрузі на Демидівщині хтось із кандидатів явно не позбавлений почуття гумору.

Днями на окрузі з'явилися агітаційні плакати висуванця від опозиційних сил "ударівця" Анатолія Сидорука. Внизу плаката розміщений напис "Жодного шансу для команди Януковича". А вчора вранці Демидівка прокинулася із додатковими написами під цією фразою "Жодного шансу куму Вінічуку".

Відомо, що по цьому окрузі балотуються два кума - висуванець від влади Володимир Вінічук та кандидат від Об'єднаної Опозиції Анатолій Сидорук. Вочевидь хтось хотів, аби електорат появу цієї фрази трактував як "Не голосуйте за мого кума Вінічука, від йде від команди Януковича". Здається, це витівка конкурентів. Чи може ці наліпки доклеїла все-таки команда Сидорука для збільшення рейтингів?

До речі, сам факт того, що на одному окрузі зустрілися два кума, дуже цікавий. Подейкують, що обидва кандидати на початках домовлялися, що балотуватиметься хтось один із них. Але тільки-но кандидатуру опозиціонера Сидорука затвердили по цьому округу, як голова Демидівської РДА Володимир Вінічук також отримав вказівку зверху йти до облради по Демидівщині. Так нині говорять, хоч, звісно, достеменно це невідомо. Навіть кажуть, що через це два куми нібито розсварилися між собою. Зрештою, цікаво буде поспостерігати за кампанією обох кандидатів.

Коментарі

Дуже сумніваюсь, що щось зміниться після цих виборів. Знову "слова на вітер".
І так сьогоднішня влада розвалює на Демидівщині все, що може. Хоча і "папєрєднікі" не були набагато краще, та сьогоднішня ситуація просто вбиває. Райавтодору як такого немає, із СЕС також чорт-зна-що, лабораторія ЦРЛ багато аналізів виконує через млинівську....шо за фігня???
Якшо ХТОСЬ не хоче бачити на карті Демидівський район, бо колись не зумів зупинити/попередити його створення, нехай хоч про людей подумає.

Сидорук ніколи не діяв і не буде діяти підло по відношенні до будь-якої людини, тим більше до Вінічука. Ви помилились в своїх думках. щодо фотошопів....Я звертаюсь до простих демидівчан " Повірте Сидоруку!!!!!! Він вас ніколи не підведе і достойно представить ваш район в обласній раді"

Ну да,вот такі як ти і підтримують гівнистих регіонівціві завдяки таким як ти вони і є при владі!
З такою владою скоро залишитесь в трусах і тих порваних.Підтримуйте далі їхню банду.Краще оглянтеся навколо себе і подивіться в якому світі ви живете.в руїнах.І подивітться на яких джипах їздять ваші регіонівці,та твоя хата в багажник сяде.І ще треба не забувати хто і як досягнув того щоб купити джипа.
Відкрийте очі!

Сидорук уже показав себе з фальшивими листівками і фотошоплкним Віннічуком замість фото Осуховського з Яворським.
А це значить, що Сидорук займається чорним піаром, при тому не те, що чорним - а фальшує і обманює людей. Заслуговує він бути депутатом? НІ. Як і його кум Віннічук.

А чому Ви не задумались над тим,як не гарно зі сторони Віннічука "родича", листівкі всіялкі розкидати по поштових скриньках жителів Демидівки,дописувати всілякі надписи по стовпах у свою ж сторону,як же не гарно ходити і здирати плакати по Демидівці,а чи не занадто низько ви опускаєтесь,пане Володимире?
А ви, Коля, краще відкрийте очі, і задумаєтесь над роботю Віннічука.
І не судіть,Анатолія,Ви ж зовсім його не знайте.
Це дуже хороша людина.
Правда,особисто я,якби в мене був такий кум,було б соромно признатись що він від партії Регіонів.Хто-хто,а ці люди,точно показали своє обличчя уже всім.

1)А де війна?
2)СИДОРУК,а не СидорЧук
3)Прізвище пишуться з великої букви.
4)А от такі безграмотні як Ви дозволять і надалі розкладати майно з Вашої Демидівки!
5)А хто куди,що вложував, я думаю це не перше питання над яким варто задумуватись,враховуючи те,що так названа "Людина яку поважають в районі" копіюку вкладає,а пару сотень забирає!

Вот правильно ти назвався "ЛЕВИЙ", вот якись там ЛЕВИЙ пише всілякі нісенітниці.
А хто такий Сидорук?
НУ вот ТИ сам не знаєш,а пишеш.
Я його особисто дуже добре знаю,і повір якби всі були такі як СИДОРУК То нашою країною точно можна було б гордитись!
А ти краще розучись судити про інших знаючи лише одне прізвище людини!

Як Вам не соромно лити бруд на порядну людину??? Анатолій Сидорук -порядна людина,професіонал своєї справи. Я його знаю близько 20 років. Жили поряд сусідами. Коли в мою домівку прийшло горе, Анатолій допоміг і грішма, і добрим словом. Я думаю,якщо Ви спитате Вінічука який Сидорук, Ви не почуєте поганих слів. Просто Вінічук отримав ПРатійне завдання-"іти по трупах, поливати брудом всіх(навіть людину,яка тримала його дитину перед Хрестом)" Я думаю, що старі партійні кадри (Вінічук пройшов лави декількох партій) мають поступитись молодим, грамотним професіоналам, таким як Сидорук.

Аяяяй, Анатолій, не опускайтесь до такого рівня, все таки рідня, Віннічук про Вас гарної думки і грає чесно, а ви поливаете брудом!
Ось така в нас опозиція, немає ні програми, ні бачення майбутнього, зато обіляти хорошу людину, це у Ваших силах! Дай Бог програете, але скажете адмінресурс.

Во-во!
Не перекидайте війну у ВР в обласну раду і на місця!
Все одно переможе людина яку в районі поважають!
Тут бац з'явився сидорчук, який ні копійки не вложив в район!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.