Меру Рівного призначили наглядача від Берташа

Рівненська обласна адміністрація запровадила новий статус для чиновників. За містами та районами закріплені відповідні начальники управлінь та департаментів ОДА. Відповідно до цього за рівненським міським виконавчим комітетом закріплена депутат міскради, начальник головного управління Держземагентства у Рівненській області Світлана Богатирчук-Кривко.

- Відповідне закріплення за районами діє вже давно. Спочатку я була куратором Рівненського району,а зараз Рівного, - пояснила Світлана Богатирчук-Кривко.

Мер Рівного Володимир Хомко на засіданні міськвиконкому відповідно представляє Богатирчук-Кривко як куратора Рівненського міськвиконкому від обласної державної адміністрації.

Прикметно, що до приходу Хомка на посаду мера пані Богатирчук-Кривко працювала заступником міського голови. Однак під час призначення на цю посаду Галини Кульчинської змушена була піти у відставку. Тепер же Світлана Кирилівна  наглядає за роботою колишнього начальника.

Коментарі

Литвиновка стала регіоналкаю. Ніхто нікуди її не вибере, це ще та штучка.

ти ще згадай садочок, а хто в садочку не пісав в штани чи в чужий гощик?

....шановний...хто живе минулим той не має майбутнього.

ги-ги... це прикол такий? Те, що людина-справи - 100%. Про його "справи" багато могли б розповісти підприємці 90-х )))

Найкращим міським головою для Рівного міг би стати Олександр Нестерук. Це дійсно людина справи.

Це "послання" від облдержадміністрації, слід розуміти так - наступним міським головою Рівного буде Світлана Богатирчук, хочете ви цього чи ні :)
П.С. піде галька-комсомолка у організатори-методисти управління культури - організовувати всякі танцюлькі та мотати ляльки в неї виходить не хірше ніж мотати язиком))))

Причому тут відносини? Пані Світлана ділова жінка, а от Хамко той злопам"ятний!!!! Да і це не головне. Як що п.Світлана "проб"є" казначейство, о це й буде її допомога! Тоді ї треба міняти Хамка, хоча...і так треба міняти.

При тому що в Хомка з Богатирчук відносини не дуже з часів виборів 2008 року. Чи це вже не актуально?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.