Кличко прилетів у Рівне чартером за 30 тис. євро?

Віталій Кличко, щоб встигнути на акції опозиції в Луцьку, оплатив чартерний рейс з Гамбурга в аеропорт Рівне, - пише в своєму блозі Олександр Чаленко. Він замовив відносно невеликий літак бізнес - класу на 9-12 місць. Сьогодні акція опозиції "Повстань Україно!" відбудеться в Рівному. 

За одним з ілюмінаторів був Віталій Кличко.

Фото зроблені в аеропорту Рівного.

Фото стандартного салону Cessna 525B.

 

Вартість перельоту - орієнтовно близько 30 тисяч євро в обидва кінці. Це без урахування вартості бортового харчування. Зазвичай виходять з 50 євро на пасажира економ класу і 100 євро - бізнес харчування, яке включає спиртні напої преміум-класу (якщо брати кілька наборів). Але зараз піст і я вважаю, що Віталій як спортсмен, навряд чи вживав.

Рейс здійснила авіакомпанія "Аеролінк". Після мітингу Віталій цим же літаком (близько 18:00) повернувся до Німеччини - Франкфурт. Вважаю, що саме там, а не в Києві, Рівному чи Луцьку відбувається реальна українська політика, - пише в своєму блозі Олександр Чаленко.

Коментарі

Юро, от скажи мені, чому знов Кличко поганий, читаючи між рядків... А Ваш ідол тягнибок, приіхавши на лексусі, за 2000 000 грн це месія?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.