Всеукраїнська акція протесту: Рівне

 

Сьогодні, о 17:00 у Рівному розпочнеться акція протесту "Вставай Україно!" за участю лідерів опозиції та опозиційних народних депутатів. "ВСЕ" вестиме репортаж з події. Початок репортаж-трансляції о 16:30.

 

 

Олександр Поліщук, 16:23

На місце події помаленьку стягуються люди. Біля міськвідділу міліції перед кафе "Кондитерська" нардеп-бютівець Микола Кучерук разом з трьома приятелями п'ють каву і думають про Україну.

 

Олександр Поліщук, 16:39

Центральну вулицю Рівного так-сяк підготували до приїзду високопоставлених гостей

 

Олександр Поліщук, 17:00

На Соборній розтягнули величезний прапор України.Зараз стартує хода

 

Олександр Поліщук, 17:08

Досі немає лідерів опозиції, тільки рівненські нардепи й обласні й міські депутати від опозиції. Відтак мітинг ще не почався.

 

Олексій Кривошеєв, 17:10

На майдані Незалежності встановлено невелику сцену. Починають збиратись люди, переважно старшого віку. Перед сценою розташувалась молодь з прапорами ВО "Свобода", ОО "Батьківщина" та УДАРу.

Подекуди видно нечисельні міліцейські наряди біля яких знаходяться люди в цивільному. Центральна вулиця міста Соборна, перекрита в очікуванні початку ходи від Покровського собору.

З динаміків лунають патріотичні пісні.

 

Олександр Поліщук, 17:14

Перш ніж колона розпочне рух, Кличко, Тягнибок і Яценюк зроблять підхід до преси. Про це місцеві ЗМІ сповістили їхні помічники.

Олександр Поліщук, 17:17

Посередині колони стоїть головний бютівець Рівненщини екс-нардеп Юрій Прокопчук із гучномовцем. Напевно саме він керуватиме парадом.

 

Олександр Поліщук, 17:19

Йдуть лідери опозиції. Нарешті. 

Лідери опозиції заледве продираються крізь натовп, люди їм аплодують Височенного Кличка чітко видно у натовпі.

 

Олександр Поліщук, 17:25

Лідери на місці.

Кличко перший звернувся до ЗМІ. Каже, що людям набридло чекати кращого життя від нинішньої влади, тому всі прийшли на мітинг.

Тягнибок повідомив, що  акція «Вставай, Україно!» заїхала вже у 9- те місто України , а опозицію підтримують 10 мільйонів українців. І ця кількість зростає. За словами політика, йому найбільше сподобалося у Вінниці, там люди дуже перейнялися ідеєю.

Наступні міста -  Харків і Полтава.

Яценюк заявив, що їм вдалося підняти протестну хвилю по всійf heif' країні та наголосив на тому, що опозиційні лідери побувають у кожному обласному центрі.

Підхід до преси завершено. Колона рушає.

 

Олександр Поліщук, 17:30

Поки що важко оцінити яка кількість людей бере участь в акції протесту.

Єдине зрозуміло: тут тисячі рівнян!

Лунають гасла "Свободу Павличенкам"!

Тисячі людей скандують слово : «РЕВОЛЮЦІЯ».

Люди стоять навіть на обочині

Головний міліціонер Рівного (ліворуч) Руслан Мельник та головний міліціонер області Василь Лазутко за колоною спостерігали осторонь?

 В колоні був помічений керівник громадських приймалень олега осуховського Олександр Савчук

Олексій Кривошеєв, 17:44

В кав'ярні біля майдану Незалежності наплив клієнтів. Біля кав'ярні люди активно дискутують на політичні теми. Найбільш обговорюваним є участь Юрія Луценка в опозиції і перспективи звільнення Юлії Тимошенко з в'язниці.

Перед сценою побільшало людей. Всі в очікуванні ходи від покровського і лідерів опозиції.

 

Олександр Поліщук, 17:53

Арсеній Яценюк оголошує натхненну промову. Він на заході за ведучого. Щойно передав слово Віталію Чугуннікову -  рівненському нардепу від партії «УДАР».

Олександр поліщук, 17:58

Екс-нардеп Віктор Матчук під час акції протесту давав інтервю місцевому телеканалу

 

Олексій Кривошеєв, 18:04

Віталій Чугунніков (УДАР): "Нинішня влада не українська, не патріотична. Вони ведуть себе як окупанти. А що роблять з окупантами? Їх виганяють з нашого дому. За сто днів роблоти в паламенті ми заставили тих депутатів з Партії регіонів працювати, а не приходити раз в півроку по зарплату. Ми їх трохи поганяли по парламенту так, що вони мусили втікти до свого хазяїна Януковича на Банкову, щоб там поприймати так звані закони. Ми змінимо цю окупаціну владу."

На сцені присутні кандидати в депутати на довиборах в Рівненську облраду від опозиційних партій. Арсеній Яценюк просив присутніх саме їх підтримати 21 квітня.

Олександр Поліщук, 18:05

Яценюк передав слово нардепу-фронтівцю Юрію Вознюку. Арсеній Петрович обмовився назвавши нашого земляка Юрієм ВознЯком. Молодий нардеп розповідає про пенсійну реформу

Яценюк запросив до слова головного бютівця краю Юрія Прокопчука. Він наголосив, що Україна давно не бачила протесту такого рівня. Усі гукають "Юлі -волю!" та банду геть.

 

Олексій Кривошеєв, 18:10:

Микола Кучерук (Батьківщина): "Ми маєм давати надію. Підтримувати і переконувати сусідів, знайомих, кумів. Щоб вони не зраджували Україну. А тих хто зраджує - гнати з нашої землі. Я даю вам слово, що я не зраджу нашу Батьківщину."

Депутат Рівненської міськради, свободівець Володимир Валявка

 

Олексій Кривошеєв, 18:22

Віталій Кличко: "Українці стали гірше жити. Але ми це зміним. Я говорив з Луценком і він сказав, і я з цим погоджуюсь: треба боротись і тоді буде перемога. Ми, три опозиційні сили, ми різні, але нас об'єднує одне: ми хочемо жити в сучасній, європейській країні. Ми всі разом переможемо"

Олександр Поліщук, 18:20

Щойно на майдані почув по те, що у Рівному на акцію протесту вийшли близько 20-ти тисяч осіб

 

Олександр Поліщук, 18:25

Щодо чутки про те, що на мітинг частина людей прийшла за гроші. Кличко вголос запитав, чи платили комусь, майдан вибухнув словом "Ні!".

 

Олексій Кривошеєв, 18:28:

Олег Тягнибок: "Брати і сестри українці. Ми три опозиційні сили оголосили про початок всеукраїнської акції спротиву. Томущо "донєцкі" узурпують владу. Вони контролюють всі гілки владу. Вони думали що за рахунок тушок вони візьмуть контроль над ппарламентом. Але нинішні опозиція якісно і енергійнішо інша. Опозиція змогла дати відсіч. Вони отримали раз по шарабану, отримали вдруге і більше не лізуть. Основна мета нашої акції "Вставай Україно!" - не тільки позвітувати перед вами а й порадитись чи вірно ми робимо відстоюючи в парламенті все українське?"

Натовп відповідав "Так"

 

Олександр Поліщук, 18:30

Місцеві підприємці не розгубилися: на майдані Незалежності продають пиріжки :)
 
 
Олександр Поліщук, 18:35
На майдані виступ Тягнибока слухає його колишній однопартієц - депутат Рівненської облради Степан Молчан. Минулого місяця Степана та ще трьох відомих місцевих свободівців виключили з лав партії через незгоду останніх із партійному позицією під час осінніх парламентських виборів.
 

Тамара Попова 18:40

У Рівному на майдані все спокійно. Провотацій поки немає. Про це розповіли міліціонери, що охороняють акцію.

- Станом на 18:30 на Майдані перебувало 4300 осіб. У центрі міста знаходиться 100 працівників міліції. Ще 200 у резерві, які можуть вийти на вулиці міста у випадку непередбачуваних подій, - повідомила керівник прес-служби міліції Рівненщини  Тамара Лисенко.

 

Олександр Поліщук, 18:50

Тягнибок закінчив свій спіч і передав слово Яценюку. Арсеній Петрович подобається публіці - в натовпі "всі свої".

Яценюк каже що ці протести не революція, це відродження національного духу.

Яценюк назвав парламентську більшість потворами, прізвище прем’єр - міністра жартівливо перекрутив на АзІров.

За словами Яценюка, президент України боїться виборів. І готує для цього законодавчі маніпуляції.

Політик закінчив свій виступ закликом відвідати акцію "Повстань Україно" у Києві 18 травня.

 

Олександр Поліщук, 18:55

Арсеній Яценюк розповів анекдот, що прочитав на Фейсбуці:

Лікарня. Надпис: "У вас немає грошей? Будьте здорові!"
Можна сміятися

Тамара Попова, 19:00

Кличко передав рівнянам «Привіт» від Луценка

Під час виступу на майдані Незалежності під час акції «Вставай Україно» у Рівному лідер партії УДАР Віталій Кличко передав вітання від Юрія Луценка.

- Я кілька годин тому спілкувався із Юрієм Луценком по телефону. Він передав вам вітання. Ні Яценюк, ні Тягнибок, ні Кличко нічого не зможуть зробити, якщо у нас не буде вашої підтримки, - звернувся до присутніх на акції опозиціонер.

За його словами, блокування Верховної Ради потрібне, адже змушує владу рахуватися із опозицією:

- Ми хотіли персонального голосуванні і завдяки блокуванню Ради ми його отримали.

Олександр Поліщук, 19:03

Бліц-інтерв'ю для сайту "ВСЕ"

Народний депутат України Юрій Вознюк про акцію "Вставай Україно!":

Я відвідував "Вставай Україно!" в Чернівцях, бо це Батьківщина Арсенія Яценюка і маю там товариша-нардепа, потім їздив із хлопцями до Луцька, бо це місто поруч з нами і я там народився. Тепер захід відбувся у Рівному. Скажу, що в нашому місті його відвідала така ж кількість людей як у Луцьку - близько 8-ми тисяч. В Житомирі і Чернівцях було трохи більше людей, але там акції проводилися у вихідні. Наступна акція протесту відбудеться в Харкові - перша на Східній Україні. На землях Добкіна-Кернеса, думаю, без провокацій точно не обійдеться.

Юрій Вознюк про депутатів-тушок:

Той факт, що під час нещодавнього депутатського путчу кілька опозиційних депутатів вийшли з лав опозиції, має два підгрунтя: по-перше, влада ціленаправлено точечно "мочить" Арсенія Яценюка, адже, на жаль, майже всі депутати-тушки нинішнього скликання - фронтзмінівці. Хлопці спокусилися і зрадили своїх. Власне, це по-друге, адже спокусилися вони на гроші. За те, що нардеп виходить з Батьківщини нині платять 5 мільйонів доларів. Якщо ще й вступаєш до Партії регіонів, отримуєш 10 мільйонів. Ось така нині такса. І під цією спокусою нині перебувають опозиційні нардепи. Тож дехто ризикує поставити хрест на своїй політичній кар'єрі, інші - ні.

Олексій Кривошеєв, 19:05

На сцені виступає голова фракції Батьківщина Арсеній Яценюк. В натовпі можна зустріти депутатів місцевих рад від опозиційних партій.

Здалеку, від будівлі поштамту за мітингом спостерігає начальник обласної міліції Василь Лазутко.

Натовп скандує "Юлі - волю!" та "Банду - геть!"

Мітинг закінчується. Звучить гімн, присутні співають.

Мітинг закінчено

Ключові слова: 

Коментарі

Міняти на кого? євреїв чи засланців від германських політиків, чи може укро-фюреру дати можливість проявитися?

У Ваших слова є сота доля правди, але за часи незалежності ще ніколи Україною в повній мірі не керували українці, їхня і сьогодні доля складає біля10%, то про що можна іще говорити коли державою керують українофоби та всіляки прихвостні, в яких все керіництво по "понятиях". А для цього необхідно міняти владу, думати за кого голосувати, і саме головне вибудувати механізм вікликання та контролю за їхніх дій

Не хочу дискутувати , просто достовірні факти , привозили людей із фірм чи страхових компаній , і які ходили по майдану нічого не розуміючи , а іще старих комуністів з кучмістами за гроші, а самих Рівнян мала кількість була бо уже це набридло, вибери у верховну раду ,так іще допоможи взяти владу , це нагадує верховний рабінат сказав....

Самі головні опозиціонери і їх прислужники живуть розкішно, витрачаючи захмарні сумми і ще і розказують як вони переживають за народ... якось воно не в"яжеться зі здоровим глуздом.

Той же Арсеній Петрович уже був при владі скільки років, і чого домігся? А тепер розказує як треба робити іншим, щоб було краще. Так чому ж не робив раніше того чого потрібно?

Я не знаю яка у мене ай-пішка Рівненська чи не Рівненська – мені, власне, це –по-фігу. Але я був у Рівному, я був на акції від початку і до кінця. Я був серед людей. Я бачив їх настрій. Я чув їхні слова. Лукавлять ті хто каже, що на вулицях було 4 тис., як і ті хто каже, що 20. Справжня правда, десь, напевно, по середині. Хоча, хто може сказати скільки було тих хто просто йшов додому вкінці робочого дня, хто зустрічався з коханою (-ним), хто гуляв з дитиною? І просто на хвилину, п’ять, десять просто зупинився і зловив одне, п’ять, десять слів?
Звичайно, були на вулиці і випадкові люди, хто кричав: «Хлопці кінчайте говорити. Пора йти», «Галю, я не в Гощі, я в Ровно. Вася попросив шоб на Клічка приїхати».
Були і хто мусив бути там «по роботі» - КВУ, ОПОРа, Зураб, Кривошеєв, «Дядько Пол», Стьопа Молчан, Саша «Білий», Матчук, Червонюк, кажуть, навіть, КІЧАТОГО?! бачили; сотні перевдягнених і з лампасами міліціянтів, працівників СБУ и иже с ними…
Як і не були «Вічні опозиціонери» - Лащук, Коваль, Ніколіна…
Але більшість…. Ну не Харків це, не Луганськ, не Єнакієво! Тут людей на майдани преміальними або додатковими вихідним не зженеш! На вулиці були ГОСПОДАРІ (тільки не азарівські)! Свого життя, своєї долі. Нащадки тих господарів – які, вболіваючи за свою малу батьківщину, в сорокових вже минулого, 20 сторіччя, в Поліських болотах дали Світові небачений Рух спротиву! Навіть, незважаючи на примусову «дебілазіцію» (інакше як можна назвати 30% за «регіони» у Зарічненському районі) поліщук залишається господарем своєї землі. Якому болить і пече… І він щирий у цій болі. Щирість не може бути фальшивою! Я не кажу, що на майдані такі були усі. Ні, їх була мала дещиця! АЛЕ. Як майже 10 років назад люди знову починають вірити. Вірити у те що разом вони щось зможуть!

респект авторам, гарно висвітилили події

Толково висвітлено хід акції...авторам респект і уважуха!!!

Не пора - не пора для Украйни жить (Янукович)

Спасибо! Такое впечатление что сам там был...

"Яценюк передав слово нардепу-фронтівцю Юрію Вознюку. Арсеній Петрович обмовився назвавши нашого земляка Юрієм ВознЯком.")))))))Падаю))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.