Найкращі фото з акції "Вставай Україно!" у Рівному

У Рівному всеукраїнська акція опозиції зібрала кілька тисяч людей. Серед них не тільки пересічні рівняни, а й депутати рад різних рівнів та бізнесмени.

В рамках акції "Вставай Україно" на майдані Незалежності в Рівному відбувся кілька тисячний мітинг. Лідери опозиції Тягнибок, Кличко та Яценюк виступили перед рівнянами, а також представили громаді кандидатів у депутати.

Поки кандидат-"свободівець" у депутати Рівненської обласної ради Олексій Бучинський фотографувався на фоні храму...

... біля автівки "Свободи" прилаштувався його конкурент, кандидат Ігор Мічуда, який схоже вирішив агітувати виборців не в джакузі, а на мітингах. 

Депутат облради, композитор та співак Сашко Невже привів на мітинг російського артиста. 

Нардеп Валентин Королюк спілкується з виборцями і думає про Україну. 

Для агітації всі засоби хороші. 

Депутат Рівнеради Марія Конощук озброїлась мегафоном. 

Доторкнутись до Віталія Кличка хочуть усі. 

Олег Тягнибок серйозним поглядом теж охоронях Кличка від фанатів. 

Символічний прапор біля міськради. 

Арсеній Яценюк просить Бога забрати Януковича. 

Нардеп Олег Осуховський намагався перекричати колонки. Чи не від власного гучного звуку прикрився рукою?

Гнів та запал нардепа немав меж. 

Очільник обласної "Батьківшини" Юрій Прокопчук намагався не відставати від нардепа. 

Віталій Кличко показав ще й звитяжні жести. 

Політ-привіт від Олексія Бучинського

На мітинг понад усе. 

Не всім було така цікаво слухати партійних лідерів. 

Дивіться також:

Як розпочиналась акція "Вставай Україно" у Рівному. ФОТО

Кількатисячна акція "Вставай Україно" заполонила головну вулицю Рівного

На мітингу у Рівному Тягнибок, Кличко та Яценюк відправляли Януковича в космос?

Коментарі

«нечего там делать на сцене с некоторыми людьми, которые приезжают на Лексусах за сотни тысяч долларов с десятками охранников, и прилетают чартером за 30 тыс. евро, в то время как народ голодает, воет и стонет и не имеет возможности элементарно, по-человечески, накормить свою семью, обследовать свое здоровье, и нормально жить».

От же менталітет - все ніяк не витравлять зі своїх мізків думку, що хтось чимось зобов"язаний, має щось дати і когось повісити. Хочеш зброю - іди та й візьми. Ніхто твої мрії, бажання і прагнення здійснювати не збирається, це не акваріум із золотими рибками, і ці троє - не джин з бутля. Не скигли і не волай в нікуди: "Коли ж дадуть!". Ніхто нічого нікому не дасть! Іди і дій!!!

Коли вже дадуть нам зброю в руки. А сорок і всяких там берташів -хомків вішати як собак.

Мама з татом вас дуже гарно виховали. 

Як завжди "Все" радує своєю неадекватністю. [МАТЮКИ] ресурс - вн і в африці [МАТЮКИ]

В словах людини є раціональні слова! Правда не всі це хочуть прийняти, бо ми завжди чекаємо, що хтось прийде і нам зробить добре, а той коли приходить то правда робить добре, правда тільки для себе любімого.

Вся беда этого народа в том, что он надеется, что кто-то что-то сделает, то ли выборы проведёт, то ли выберет кого-то. У этой огромной массы людей нет собственных интересов. Если хотя бы на час они остановились и задумались о собственном интересе, что им лично нужно, и что для этого нужно делать, они бы не ходили на митинги. Потому что всем им нужны деньги. А без денег нет демократии, которую они требуют, нет честных политиков, невозможно выполнять Конституцию. Нельзя требовать от учителя, пожарного, военного, врача с их мизерными зарплатами исполнения долга.
И тут понимаешь: народ служит людям, вождям. Сегодня – Тягнибоку, Кличку, Яценюку, завтра другим. У него одна общая проблема – он не служит себе и своим семьям. Известное высказывание «Маленькие люди обсуждают людей, а великие – идеи». У нароа нет идеи, у него есть кто-нибудь, который пообещает что-нибудь, и которого он выбирает по принципу отторжения власти. Отторгался Кравчук, Кучма, Ющенко отторгается Янукович. Так же будет отторгаться Кличко, Яценюк, Тягнибок если станет президентом. Через каких-то полгода после того, как Кличко или Тягнибок, или любой другой представитель оппозиции станет президентом, этот народ будет его ненавидеть за те же сломанные лифты, плохие дороги, нерешённые проблемы ЖКХ, повышение тарифов. Потому что кто бы ни пришёл, он столкнётся с проблемой отсутствия денег.
В Украину не идут деньги, из Украины вывозятся деньги. Поэтому единственная выгодная идея для граждан Украины – это бороться за идею отмены налогов. Биться каждому лично за отмену акцизов, пошлин, НДС, уничтожение разрешительной системы, за свободное хождение валют, потому что страна погрязла в коррупции. Стоит бороться только за то, что сделает нас богатыми. Я уверен, большинство ежедневно решает одну и ту же проблему – где взять деньги на детей, лекарство, еду, одежду, образование, путешествие. И эту самую проблему не решают выборы кого-нибудь, даже если он сделает что-нибудь. Не решает проблему выбор самого честного или самого высокого, или самого украинского, или самого демократичного. Проблему решит осознанная борьба за себя и своих детей, за отмену налогов на территории Украины, и тогда вы забудете, кто у вас Президент, потому что вы будете богаты. Деньги и богатые люди будут стремиться ехать в Украину, и тогда вы сможете жить полноценной жизнью, а не идти на митинг, одетыми практически нищими, понуро опустив головы бастовать за чужие интересы, чтобы кто-то кого-то за что-то выбрал.

наразі інших немаємо, а ти друже бачу один єдиний серед нас чистих, благородно - блакитних кровєй :)

а далі що? до Фрідмана на нараду ,полукровки з тягнибоками

Про звитяжні жести "этапять"

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.