В Рівному знову агітують порушуючи закон

Виборці, що проживають в одному з будинків у районі Льонокомбінату в Рівному, повідомили організацію, що в їхні поштові скриньки вкидають листівки без жодних необхідних вихідних даних з агітацією за кандидата в депутати до Рівненської облради по одномандатному мажоритарному виборчому округу №40 Романа Коваля.

Частиною восьмою статті 49 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» забороняється розповсюдження друкованих агітаційних матеріалів без зазначення на них відомостей про установу, що здійснила друк, його тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Раніше на деяких під'їздах будинків у Рівному спостерігачі РОГО КВУ виявили розклеєні листівки з агітацією за іншого кандидата в депутати до Рівненської обласної ради по цьому округу Олега Торкунова, що не містять жодних необхідних вихідних даних про них.

Тому Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» закликає всіх кандидатів у депутати під час ведення виборчої кампанії дотримуватися кожної норми Закону про вибори. Виборцям же варто звертати особливу увагу на тих кандидатів, які не завжди виконують вимоги законодавства. Адже відкрите ігнорування кандидатами законів зараз після обрання їх депутатами може перерости в ігнорування інтересів виборців.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.