На Рівненщині для чорного піару використали опозиційного нардепа

У виборчому окрузі на Демидівщині хтось із кандидатів у депутати облради взявся за розповсюдження чорнухи. Вчора у районі з'явилися листівки направлені проти кандидатів Романа Яворського (висуванець партії "Українська платформа "СОБОР") та Володимира Вінічука (висуванець "Народної партії"). 

У листівці йдеться про причетність обох кандидатів до провладної Партії регіонів. І якщо голови Демидівської РДА Володимира Вінічука, якого офіційно підтримує ПР, це таки стосується, то виборчий штаб Яворського, який надав порталу "ВСЕ" фотокопію цієї листівки, назвав інформацію вказану там нісенітницею. Особисто Роман Яворський також обурювався через використану у листівці фотографію:

- У 2010 році я та нинішній нардеп-свободівець Олег Осуховський дарували картини художника О. Закусілова із зображенням Острозького замку та Гальшкі Острозької для НУ "Острозька академія" та для Острозької міськаради. Олег придбав її на благодійному аукціоні в рамках соціальної акції "Збережи життя!".

Мій конкурент по округу взяв це фото зі сторінки Осуховського "Вконтакте", замість голови нардепа вклеїли обличчя Володимира Вінічука,а замість мальовничої Острожчини – фізіономію Януковича. Хто це зробив здогадатися не важко. Але цей передвиборчий маразм не робить честі моїм конкурентам. Мало того, що написали несусвітню брехню про мене, то ще й Олега сюди приплели.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.